kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-06-2015, 15:35
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Domowe sposoby są ok ale jeśli naprawdę chcecie wzmocnić włosy to warto jest jednak zainwestować w profesjonalna sklepową odżywkę. Nic nie będzie skuteczniejsze.

Polecam kosmetyki z jedwabiem oraz olejkiem arganowym. Sama miesiąc temu kupiłam sobie szampon oraz odżywkę z nowej serii Cece Experto Professional - może widziałyście kosmetyki w Rossmanie albo Hebe . Po miesiącu stosowania duża różnica ponieważ włosy są bardziej miękkie, ładnie się układają i wyglądają lepiej. Są bardziej odżywione .
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-08-2015, 13:28
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Trzeba też pamiętać o stałym podcinaniu końcówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-10-2015, 19:31
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Proponuje kupić witaminy w aptece i zacząć stosować odpowiednie szampony i odżywki. Ja na poprawienie kondycji włosów kupiłam Argan Professional z Biedroki http://www.biedronka.pl/pl/product,i...ssional-400-ml który kiedyś już miałam. On się raz na jakiś czas ukazuje w Biedronce teraz jest dostepny w ofercie do wyczerpania zapasów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-10-2015, 16:05
regina regina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hey dziewczyny. Mam do was prośbę pomóżcie mi wzmocnić w jakiś sposób włosy bo za niedługo to ja łysa zostanę. Nic kompletnie mi nie pomaga zażywałam różnego rodzaju tabletki ale bez rezultatu, efektów nie było tylko kasę wydawałam. Kondycja moich włosów zmieniła się po dekoloryzacji i to podwójnej ponieważ chciałam zejść z czarnego na złoty kolor. Wszystko było by ok gdyby nie to że włosy zaczęły mi wypadać, choć minęło już prawie rok czasu. Jak myślicie co mogłabym zrobić aby je wzmocnić?! Czy domowe sposoby mi pomogą?! Jak tak to jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-12-2015, 07:38
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Włosy możesz wzmocnić stosując olej arganowy z ecoandwell.pl. Już od jakiegoś czasu bardzo dużo mówi się o tym, że olejowanie jest najlepszym sposobem na poprawę kondycji włosów, trzeba tylko do tego wybrać odpowiedni olej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-01-2016, 13:40
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja dbam o to, żeby nie mieć rozdwojonych końcówek. Często podcinam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-01-2016, 11:21
Drakhtul Drakhtul is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał maniek11
ja osobiście proponuje tabletki "Marz Spezial" są świetne i naprawdę pomagają, do tego biorę tez skrzyp polny do tego piję herbatę z pokrzywy, wymieszaną z zielona herbata. włosy myję również różnymi szamponami z ziół najlepiej żeby to była pokrzywa lub rumianek.

Tez uzywalam podobnych tabletek tylko ze moje sie inaczej nazywaly "Bellissa" czy cos takiego. Niestety nie bardzo mi pomagaly wiec zrezygnowalam. Teraz po prostu uzywam szamponow z ziolami i roznej masci odzywek.
__________________
nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-03-2016, 10:35
karkosz karkosz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie

Ja od miesiaca stosuje hairvity... poczytalam sporo pozytywnych opinii na stronie gdzie jest lista lekow i opinie ludzi na ich temat...https://www.znamlek.pl.. polecam stronke
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-03-2016, 10:26
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A to ja trochę nie ufam takim lekom. Chyba, że są przepisane przez lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-04-2016, 07:05
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

A słyszałaś o czymś takim jak Thermocut? To "gorące nożyczki". Uszczelniają końcówki włosa podczas strzyżenia, dzięki czemu po kilku zabiegach znika problem rozdwajających końcówek. Więcej na ten temat przeczytasz tu: http://silog.pl/2015/11/26/zmien-str...acje-wellness/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.