kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-08-2016, 17:16
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Hej. Mój zestaw na szczupłą sylwetkę to odrobina ruchu - teraz latem rower, zdrowsze jedzenie (nie żadne diety, unikam fast foodów, nie jem słodyczy i wszystkie posiłki robię na parze) W 3 tygodnie schudłam 4,5 kg - dla mnie to sporo tym bardziej, że w ogóle się tym nie męcze. Zimą pewnie będę chodziła na basen bo go uwielbiam Stosuje też suplementacje therm line hydrofast, bo mam spore zatrzymania wody w organizmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-09-2016, 14:01
karollin3kka karollin3kka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 5
Domyślnie

Dużo wody, ruchu na świeżym powietrzu. To jest recepta na sukces. Odstawienie słodyczy, napojów sztucznie dosładzanych. Słyszałam też, że jabłka wpływają pozytywnie na redukcję cellulitu. No i oczywiście nie zapominajmy o masażach i natryskach raz zimną, raz gorącą wodą by usprawnić krążenie.

.................................................. .................................................. ..........................
Depilacja laserem Gdańsk

Ostatnio edytowane przez karollin3kka : 30-09-2016 o 12:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-10-2016, 10:19
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Hej Ja od lat walczę z cellulitem i niestety - nic mi nie pomaga. Zaczęłam się zastanawiać nad tym, żeby zrobić jakiś profesjonalny zabieg. Słyszałam wiele pozytywnego na temat tego salonu: http://www.instytutluisa.pl/ - nowoczesne zabiegi, które dobrze modelują sylwetkę Słyszałam, iż salon naprawdę profesjonalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-10-2016, 11:23
monisa monisa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

W internecie jest dużo artykułów na ten tema, tam wszystko masz napisane
__________________
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-11-2016, 11:30
fauna fauna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie

Ja już mając dość cellulitu zaczęłam chodzić raz w tygodniu na endodermomasaż do salonu kosmetycznego plus trzy razy w tygodniu na vacum i do tego, codziennie wieczorem smaruję się kremem na cellulit. Jednak zauważyłam, że, o ile są efekty (w końcu!) to po enodermomasażu zaczęły mi pękać naczynka na udach, rozumiem, że jest to inwazyjny zabieg i tak się mogło zdarzyć, bo też byłam o tym uprzedzona, no ale skoro do tej pory nie miałam problemów z naczynkami to myślałam, że i teraz się uda ale do rzeczy - nie chcę zaprzepaścić efektów, dlatego zastanawiam się nad wykonywaniem w domu masaży antycellulitowych, w zaistniałej sytuacji pewnie bańka chińska i tak odpada. Niby jest łagodniejsza, ale jak mi się mają te naczynka pojawiać nadal to chyba wolę nie ryzykować. Tak czy inaczej! Co polecacie do masażu? Pewnie jakieś olejki będą najlepsze, może oliwki do masażu? (To to samo?)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-11-2016, 22:04
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Mnie niestety dieta i ćwiczenia nie pomogły tak jak chciałam - byłam po pierwszej ciąży i chciałam pozbyć się tłuszczu na brzuszku i udach. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-12-2016, 13:33
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

To chyba nie jest proste, szczególnie, że nawet szczupłe dziewczyny mają celuit. Myślę, że nie warto eksperymentować, tylko lepiej skontaktować się z dobrym dietetykiem np. z warszawskiej poradni http://halsa.pl/#home
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-01-2017, 19:02
Queen34's Avatar
Queen34 Queen34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 3
Domyślnie

Ja się właśnie zastanawiam czy np. te rady na stronie https://secretofyouth.net/konieccellulitu/ są warte uwagi... Co o tym myślicie?
__________________
Wiem, że to osobiste pytanie, ale czy jesteś może chory na umyśle?

Ostatnio edytowane przez Queen34 : 06-01-2017 o 19:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-03-2017, 08:43
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Każda rada dotycząca pozbycia się pomarańczowej skórki jest cenna Ja uważam, że najlepszym sposobem jest odpowiednia dieta Są takie diety antycellulitowe, nawet można zamóić gotowe posiłki, które pomgagają w walce z cellulitem. Znalazłam taką ofertę od firmy Nutridieta http://nutridieta.pl/dieta/ . Co sądzicie o takiej metodzie walki z największym wrogiem kobiet ??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-03-2017, 10:24
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Na diety trzeba bardzo uważać i zapewne każda z nas, niejednokrotnie się przekonała ciężko w niej wytrwać. Wystarczy zmienić kilka nawyków żywieniowych i jeść regularnie a dieta nie będzie nam potrzebna. Co do cellulitu, ważny jest ruch i to najlepiej kilka razy w tygodniu oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Dodatkowym orężem w walce z pomarańczową skórką mogą być tabletki NoCelle, które dzięki naturalnym ekstraktom ziół, atakują tkankę tłuszczową http://www.nocelle.pl/ Preparat ten, jest skuteczny a zarazem bezpieczny dla organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.