kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 18-02-2019, 11:41
jooanka6 jooanka6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 12
Domyślnie

Z wielką chęcią pojechałabym na taki weekend do spa. To byłby super wyjazd, żeby się zrelaksować i odprężyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 18-02-2019, 22:37
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Zastanawialiście się kiedykolwiek, co oznacza "spa"? Mnie ostatnio zainteresowała temat i chciałam sprawdzić, co tam naprawdę oznacza zwrot "pójście do spa". Informację udało mi się uzyskać na stronie https://www.magiadayspa.pl/blog/wyra...skad-pochodzi/ więc polecam również i Wam tam sobie zerknąć, jeśli tylko jesteście ciekawi. Ja zdradzać nie będę. Jestem ciekawa, czy odpowiedź Was zaskoczy.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 18-02-2019 o 23:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 25-02-2019, 11:33
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Mogę Ci podpowiedzieć, ze chyba najbardziej popularnym miejsce jest Good Time Day Spa w Poznaniu. Osobiście nie byłam, ale znajome uczęszczają tam regularnie. jak już decydować się na chwilę dla siebie to w luksusie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 26-02-2019, 10:18
awrobel awrobel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 20
Domyślnie

Jak już tak sobie polecamy różne miejsca ze SPA, to ja skorzystam z okazji i zarekomenduję Wam strefę wellness w AquaCity w Popradzie, w zeszłym roku byliśmy tam z mężem i dziećmi i naprawdę odpoczęliśmy przy okazji można skorzystać z parku wodnego
https://aquacity.sk/pl/wellness-i-spa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 28-02-2019, 15:58
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

Dość przypadkowo trafiłam do Hot_elarni w Puszczykowie k/Poznania. Jak się okazało jest też tam SPA. Grzech nie skorzystać. Najwyższe standardy.

Ostatnio edytowane przez anneta098 : 01-03-2019 o 14:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 01-03-2019, 10:12
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja zamierzam wybrac sie w najblizszym czasie z przyjaciolka do spa w osrodku Bajkowy Zakatek w miejscowosci Guzowy Piec ( na mazurach). Rewelacyjne warunki noclegowe, dobre ceny i sympatyczna obsluga. sama mozliwosc spacerowania po lesie i nad brzegiem jeziora zacheca mnie do tego by tam zawitac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 03-03-2019, 11:04
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Ja, niestety nie mam tyle czasu, żeby wyjechać na taki weekend w SPA. W sobotę zazwyczaj jestem w pracy, więc tylko w niedzielę mogę się trochę zrelaksować. Ostatnio znalazłam bardzo fajną opcję, jest nią Masaż relaksacyjny w Krakowie Muszę zapytać koleżanki, czy miałaby ochotę wybrać się ze mną właśnie na taki masaż. Sama nie lubię chodzić w obce miejsca, a taka forma spędzania czasu z bliskimi jest naprawdę bardzo fajna. Myślę że zbliżyłoby nas to oraz pozwoliłaby nam w końcu odpocząć. Obie naprawdę dużo pracujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 20-03-2019, 13:29
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Czasami jest tak że mamy czas na wyjazd do SPA, ale mamy problem z dzieckiem. Jak myślicie można zabrać je ze sobą? Pewnie większość powie - głupi pomysł. Ale zobaczcie tu https://nianio.com.pl/weekend-w-spa-...-dobry-pomysl/ Ten artykuł udawadnia, że jest miejsce gdzie śmiało można jechać z dzieckiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 04-04-2019, 17:35
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

Każdemu przyda się odrobina relaksu, także warto wybierać się do takich miejsc jak SPA https://www.baginscyspa.com.pl/pl/spa/ . Można tam znaleźć najróżniejsze zabiegi na twarz, jak i ciało. Oprócz tego możemy również skorzystać z masażu lub możemy udać się na basen, skorzystać z jacuzzi, sali fitness. Pełna dowolność. Jeżeli chodzi o mnie to chętnie się wybiorę w najbliższym czasie do SPA. Przyda mi się jakieś oderwanie od codzienności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 14-04-2019, 12:14
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

My ostatnio byliśmy w takim hotelu Pod zielonym dębem w Bohuminie no i oni mają w ofercie piwne Spa, z ciekawości oczywiście poszlismy. No i powiem wam - bomba. Super przygotowane, naprawdę taki zabieg trwa coś około 2h a człowiek ma taki relaks... na pewno będzie powtórka, już kombinujemy kiedy znowu możemy jechać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.