kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-05-2015, 20:49
SELMA75 SELMA75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 12
Domyślnie Odwiedziny u znajmoej

Ostatnio odwiedziłam jedną ze znajomych, która niedawno wprowadziła się do swojego nowego domu. Całkiem dobrze im się powodzi, dom piękny, nowocześnie urządzony. I tak siedząc przy kawce w jej pięknej kuchni zwróciłam uwagę, że ma bardzo ładne naczynia. Szczególną uwagę przykuły garnki i jak zapytałam jakie to są to powiedziała, że to silit garnki. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam, a ona je bardzo zachwalała. Słyszeliście może o nich i wiecie jaka jest cena zestawu tych garnków?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-05-2015, 12:44
Czciradkrk1055 Czciradkrk1055 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Chyba wiem o jakie garnki Ci chodzi. Ja mam garnki w podobnym stylu, tylko, że innej firmy i też jestem z nich bardzo zadowolona. Jeden większy zestaw załatwia wszystkie potrzeby, tak że nie trzeba już nic dokupować. W zestawie są zarówno małe garnki jak i duże, oraz możliwość gotowania na parze. Do tego kilka funkcjonalnych dodatków. Warto sobie takie sprawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-05-2015, 19:16
Bonitawawa85 Bonitawawa85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 8
Domyślnie

To są raczej garnki z górnej półki cenowej. Niestety za jakość się płaci. Nie dość, że te garnki są po prostu piękne, to w dodatku wykonane z bardzo dobrych materiałów - stal pierwszej klasy. To inwestycja na lata, bo zapewne przez dobre 10 lat nie pomyślisz o kupnie, czy wymianie na nowe. Pytanie, czy potrzebne Ci są tak drogie garnki, często gotujesz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2015, 22:35
SELMA75 SELMA75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 12
Domyślnie

Myślicie, że są bardzo drogie? U nas w domu gotuje się normalnie - na co dzień obiady i coś na kolacje. Czasem w weekendy wpadają znajomi i wtedy mąż próbuje swoich sił w kuchni,więc jest to miejsce w którym często coś przyrządzamy. Kurcze, aż żałuje, że takie garnki nie znalazły się na liście moich ślubnych prezentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-05-2015, 21:30
SZEFBILLIE2980 Mężczyzna SZEFBILLIE2980 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Silit garnki są świetne jeśli masz kuchnię indukcyjną. Nigdy nie wiedziałam co to jest, a ostatnio coraz częściej słyszałam o takim wariancie. Ale teraz mam też indukcję w kuchni i był to jeden z moich pierwszych zakupów u muszę przyznać zupełnie szczerze, ze jestem mega zadowolona z zakupów i nie zamienię ich teraz na nic innego. Nie ma takiej opcji

Ostatnio edytowane przez SZEFBILLIE2980 : 10-06-2015 o 12:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-05-2015, 09:26
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Silit to tam nie ładne garnki - ale jakie mocne! To jest zaleta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-10-2021, 08:15
Lady.N Lady.N is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 19
Domyślnie

Nie wiem, ale jest tyle fajnych marek garnków że mi wszystko jedno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-10-2021, 15:36
maria15 maria15 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 23
Domyślnie

Hej! Koniecznie sprawdź ten produkt: https://www.opako.com.pl/torebka-upo...erwona-id-2997
Sklep posiada wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje konkurencyjne ceny. Polecam!
Sama często tam kupuje i jestem bardzo zadowolona więc polecenie z pierwszej ręki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.