kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-06-2017, 11:31
jermida jermida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 2
Domyślnie Pozycjonowanie sklepu internetowego

Hej, mam własny sklep internetowy i zastanawiam się nad wynajęciem agencji SEO. Czytałam ciekawy artykuł na https://afterweb.pl/pozycjonowanie/pozycjonowanie-sklepu-internetowego-poznaj-specyfike-dzialan-ktore-trzeba-podjac-by-osiagnac-wysokie-pozycje/ dotyczący pozycjonowania sklepu. Proponowali w nim częstą aktualizację słów kluczowych, ma to sens?

Ostatnio edytowane przez jermida : 03-07-2017 o 09:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2017, 16:25
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja sama nie podjęłabym się takich działań, chociaż wiem, że niektórzy robią to na własną rękę. Mam namiar na sprawdzoną agencję marketingu internetowego pracująca z lokalnymi, polskimi firmami: http://fabrykamarketingu.pl/ . Oferują usługi takie jak SEO, SEM (AdWords), Mapy Google czy Facebook Ads w kompleksowych pakietach. Warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-08-2017, 10:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własna firma

Ja jednak odradzałabym samodzielne zajęcie się pozycjonowaniem. Nieumiejętne działania mogą bowiem sprawić, ze wyrządzimy sobie niedźwiedzią przysługę i nasza firma zamiast zyskać pozycję w wyszukiwarce, spadnie jeszcze niżej. Korzystałam przez dłuższy okres z usług agencji marketingowej i wiem, że kluczem do sukcesu w tej materii jest cierpliwość. Powiedzmy sobie szczerze - przedsiębiorca, który wierzy w to, że w ciągu miesiąca pozycja jego firmy w Google'u skoczy jak rakieta, jest naiwny. Odpowiednie zaprojektowanie i aktualizowanie strony, wprowadzenie właściwych treści, stworzenie wersji na komórki czy tablety - to wszystko musi pochłonąć trochę czasu, minimum kilka miesięcy. Przy okazji, jak jesteśmy przy reklamie, to mogę Wam polecić e-mail marketing. Wbrew powszechnemu przekonaniu, może to być skuteczne narzędzia do zyskiwania klientów. Przekonałam się o tym dzięki współpracy z tą firmą - https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe/. Ważne jest tylko, aby maile trafiały do określonej, skonkretyzowanej grupy, a nie przypadkowych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2017, 19:02
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Bez wątpienia posiadanie własnego sklepu online to bardzo dobry pomysł. Przy czym jednak musimy pamiętać, że powinien on być funkcjonalny, musi obowiązkowo być dostępny na urządzeniach mobilnych, a dodatkowo nastawiony na konwersję. Jeżeli zdecydujemy się na ofertę w INB Marketing i ich sklepy internetowe Lublin , bez wątpienia nie będziemy musieli się o brak zainteresowania naszymi usługami czy też produktami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-10-2017, 22:14
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jak czegoś nie wiem na temat pozycjonowania czy marketingu internetowego, to zawsze sięgam po jakieś artykuły w tym temacie. Na stronie tej agencji: http://websem.pl/ jest kilka ciekawych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-10-2017, 11:44
Kornelia00 Kornelia00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Polecam zapisać się do ekatalogów . Z pewnością dzięki temu Twoja strona będzie bardziej widoczna. Ta platforma umożliwia Dostawcom prezentację swoich produktów i usług, a Zamawiającym ich łatwe przeszukiwanie i realizację postępowań. Jest ona bezpłatna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-10-2017, 11:55
AnnaMarie711 AnnaMarie711 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 46
Domyślnie

Mysle ze przed wynajeciem agencji warto jednak cos poczytac na ten temat. Ja bym tak kazdej nie wierzyla w 100%. Chyba ze macie jakas sprawdzona i polecaną jak ja - Sfeo agency - pozycjonowanie katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-02-2018, 11:50
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Pozycjonowanie i płatności

Musisz pamiętać, że nie tylko Ty pozycjonujesz się w Internecie. Nie jest to już rzadka forma reklamy, więc i konkurencja z niej korzysta. Nadal warto to robić, ale trzeba dobrze dobrać słowa klucz, żeby wyciągnąć Twój sklep. Od siebie dodam, że prowadzenie sklepu internetowego wymaga od Ciebie mobilności, więc nie jest to zajęcie na chwilę. Kolejna sprawa, to otwórz bramkę płatności np.: od tej firmy https://www.cashbill.pl/ , która pozwoli klientom bezpiecznie i wygodnie płacić za zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-02-2018, 12:44
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Macie może własne strony internetowe lub sklepy ? Chce rozkręcić internetowy biznes ale słyszałam, ze potrzebne mi bedzie pozycjonowanie. Nie bardzo sama znam sie na tym temacie i może coś mi podpowiecie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-03-2018, 08:12
Alicja Komsa Alicja Komsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 17
Domyślnie

Przed postawieniem sklepu warto zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję, zastanowić jaki typ oprogramowania wybrać tak aby właśnie kiedy już będziemy chcieli pozycjonować nasz sklep. Trochę więcej informacji jest np. w tym wpisie https://jakisklepinternetowywybrac.p...y-open-source/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.