kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-01-2018, 15:12
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A co sądzicie o zrobieniu siłowni w domu? Jak mamy miejsce to to jest świetny pomysł, nie trzeba tracić czasu na dojazdy itp. Można nawet kupić klatki cross do wykonywania różnych ćwiczeń, na przykład przysiadów, wymachów, brzuszków, pompek itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-01-2018, 10:33
witajsara witajsara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 2
Domyślnie

to świetny pomysł oszczędność czasu na dojazdy jest spora jak masz daleko siłownie, ale najfajniej jest ćwiczyć z kimś więc jak masz partnera do ćwiczeń to śmiało.
--
lego friends
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-02-2018, 07:07
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ćwiczenia w domu to często jedyne rozwiązanie np gdy nie ma siłowni w naszej miejscowości. Warto skorzystać z tej porady http://www.marbo-sport.pl/10-rzeczy-...o-pol-180.html Tu jest podany sprzęt jaki można nabyć i to za nieduże pieniądze. Tyle starczy by móc regularnie ćwiczyć w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-02-2018, 08:29
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Jak dla mnie sport w domu to wyzwanie, jeszcze nigdy nie próbowałam sama ćwiczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-02-2018, 23:32
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli poprosisz o pomoc profesjonalnych trenerów personalnych. Ci, posiadają wiedzę, dzięki której są w stanie wyrzeźbić Twoją sylwetkę. Słyszałam, że chcąc ten proces przyspieszyć, dobrze jest zacząć zażywać tego typu odżywki: https://glutamina-odzywki.pl/produkt...s-cena-opinie/ - na Twoim miejscu dopytałabym się jednak swojego trenera, czy będą Ci przydatne :-).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-02-2018, 16:50
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Polecam ćwiczenia z Chodakowską. Wystarczy tylko miękka mata i trochę przestrzeni. Jest sporo cwiczeń do skakania, więc jak się ma nadwrażliwych sąsiadów to mogą być problemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-03-2018, 19:07
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Ja mam małą siłownie urządzoną w piwnicy. Udało mi się wysprzątać większe pomieszczenie, rozłożyłem tam maty na siłownie ze sklepu https://powerrubber.com i zakupiłem niezbędny sprzęt. Obciążenia trochę kosztowały, ale i tak się opłacało. Wiele osób w domu teraz ćwiczy w piwnicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 19-03-2018, 09:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

W domu raczej trudno się zmobilizować do regularnych ćwiczeń. Przynajmniej ja mam takie odczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 16-04-2018, 14:17
makrosilaczka makrosilaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja na początku też zaczynałam od domowej siłowni. Zainwestowałam w matę, ciężarki, dwa kettle o różnej wadze, a do tego kupiłam specjalne odżywki na mięśnie, którymi się wspomagałam podczas treningów. Teraz zawodowo zajmuję się kulturystyką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-09-2019, 13:11
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

U mnie nie sprawdzają się ćwiczenia w domu, wolę siłownię - ale oczywiście możecie sami spróbowac i się przekonać. Na pewno warto zadbać o ubrania sportowe, w których będziecie ćwiczyć. W sklepie internetowym https://stsklep.pl/798-kurtki-narciarskie znajdziecie duży wybór koszulek i topów. Wygodne ubrania do ćwiczeń to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.