kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-09-2015, 07:25
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ja do tej wyprawki przez was wymienianej dorzuciłabym jeszcze śpiworki do wózka - jesień już, zimno się zrobiło, więc na spacery, których przecież nie wolno omijać dla dobra dziecka, to cieplutki śpiworek do opatulenia smyka w wózku na pewno sie przyda.
A reszta tak jak piszecie - całe mnóstwo rzeczy w wyprawkę wchodzi i szkoda że państwo trochę nie dorzuca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-10-2015, 22:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie da się określić dokładnej kwoty wyprawki. Czasami zdarzy się, że coś po kimś dostaniesz i już. Poza tym są promocje w wielu sklepach dla dzieci tak jak tu http://www.babyland.pl/pl/product/25...elko-polly-2w1 jak się dobrze trafi, to można za "grosze" kupić wózki czy łóżeczka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-10-2015, 18:45
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Śpiworek do wózka wspomniany wyżej to fajny pomysł
Podobnie jak kocyk z lepszego materiału czy tzw otulacze - jak w http://www.calydlamamy.pl/35-kocyki-i-otulacze - wg mnie to bardzo fajny pomysł na to, żeby wyprawka była kompletna, a dziecku ciepło i milutko,
zwłaszcza, że otulacze są robione z super przyjemnych materiałów, na które bardzo dobrze reaguje wrażliwa skóra malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-10-2015, 09:25
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Na szczęscie wyprawke dla dziecka kupujemy " w częściach" przez parę miesięcy I można kupować rzeczy używane. Jedną z rzeczy które ja mam zamiar kupic nowe jest jednak wózek. Znalazłam w Warszawie sklep http://emaluszek.pl/produkty/wozki-dzieciece/ w którym są idealne wózki. Jestem dość wybredna w tym temacie ale tu znalazłam dokładnie to czego szukam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-01-2016, 16:46
Karolinek Karolinek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 2
Domyślnie

Najpotrzebniejsze rzeczy? Ubranka, Łóżeczko, Fotelik samochodowy (jeśli masz samochód ) i wózek.
Łóżeczko 400 złotych
Wózek z gondolą - nawet kilka tysięcy
fotelik samochodowy dla noworodka + baza - 1000-1300 złotych
Ubranka też kilka stówek

Reasumując w tym kraju dziecko to luksus na który nie każdego stać. A to tylko przecież kilka produktów...

Polecane przeze mnie sklepy w których widzę w miarę dobre ceny

www.bociek.eu
www.foteliki-cybex.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-03-2016, 14:29
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wyprawka jest kosztowna, najwięcej pieniędzy pochłania chyba wózek i łóżeczko. Ciuszki zawsze można od kogoś odkupić bo zazwyczaj takie dziecięce rzeczy nie są zniszczone. Kochane mamusie możecie mi powiedzieć co zrobić gdy u dziecka pojawi się ciemieniucha na brwiach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-08-2016, 09:18
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

W sumie to chyba największy koszt to koszt wózka. Wiadomo, że każda mama chce coś ładnego i przede wszystkim bezpiecznego dla swojego maluszka. Jeśli szukacie takiego asortymentu, to zobaczcie sobie te wózki dziecięce sklep warszawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-08-2016, 07:52
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Wyprawka niestety trochę kosztuje. Ja na szczęście mam już większe dzieci i koszty są ciut mniejsze. Ostatnio trafiłam na https://e-kaan.pl/outlet i chyba zamówię tam coś dla siebie i córek. Wybór ubrań jest świetna a ceny z outletu bardzo na plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-09-2016, 11:17
marta33 marta33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Powiem Wam szczerze na wózkach nie warto oszczędzać, lepiej kupić lepszy i później nie żałować jak się zepsuje - wtedy szybko będzie trzeba kupić nowy i wtedy to dodatkowy koszt. Ja kupiłam wózek tu http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_z_gondola_1 - poza tym zawsze można później sprzedać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-10-2016, 15:34
karola642 karola642 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 3
Domyślnie

Ja już właśnie zaczęłam robić taką wyprawkę i trochę już na nią straciłam, a przede mną teraz kupowanie ubranek. Znalazłam świetny sklep internetowy, w którego ofercie znajdują się ubranka dla niemowląt i przyznam, że bardzo mi się podobają i nie wiem, czy będę umiała zachować umiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.