kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-05-2015, 11:20
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie tapeta łazienkowa

Witajcie Drogie Klubowiczki...
Ostatnio nurtuje mnie remont mojej łazienki.Zastanawiam się nad tapetą łazienkową tylko nie wiem jak to się sprawdzi oraz jakie trwałe to jest.Czy taka tapeta łazienkowa wytrzyma dłuższy czas i gdzie mogę ją zakupić. Z góry dzięki za info.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-05-2015, 16:39
hakutra hakutra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Nie słyszałam nigdy o czymś takim... Musi być chyba na specjalnym kleju i ze specjalnego materiału, bo w łazience często paruje, zatem do tapety dostaje się woda. Z tego powodu może szybko odpaść, więc nie wiem, czy tapetowanie to dobry pomysł... Może być krótkotrwały efekt, ale na pewno bardzo oryginalny. Nie widziałam, by ktokolwiek coś takiego miał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-05-2015, 20:12
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Technologia tak bardzo poszła do przodu, że w dzisiejszych czasach istnieją specjalne tapety łazienkowe Wydaje mi się, że taka tapeta odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią i na odpowiednim kleju powinna zdać egzamin Poza tym, to nowoczesne rozwiązanie, które rzadko kto stosuje Na Twoim miejscu poczytałabym o tym w sieci i w sieci również dokonałabym zakupu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-06-2015, 08:05
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Może i masz rację. Faktycznie trzeba się porozglądać i wziąć do roboty bo czas leci. Może jakiś sprawdzony sklep ktoś zna. Ewentualnie może ktoś z was już kupował coś podobnego. Do końca nie wiem w jaką branżę uderzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.