kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-03-2015, 15:48
erykk555 erykk555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie Kalendarze w domu

Ostatnio złapałam się na tym, że nie mamy żadnego kalendarza w domu. Tylko notesy, kalendarze w telefonie, a czasem warto sobie coś zanotować i móc rzucić na to okiem, np. podczas gotowania w kuchni. Wpadła na pomysł, żeby zrobić kalendarz ze zdjeciami rodziny - męża i córek. Wiem, że mamy już marzec, ale może doradzicie mi komu zlecić projekt i wykonanie takiego kalendarza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-03-2015, 14:39
nisia876 nisia876 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

To faktycznie nie jest pora na robienie kalendarza, bo ja swoje zlecałam w zeszłym roku na jesień żeby mi służył przez cały nowy rok. Ale to faktycznie super gadżet, bo ja sobie zrobiłam ze zdjęciami synka i co miesiąc sobie patrzę na inne. Ja zamawiałam przez internet - wstawiłam sobie zdjęcia, wybrałam szablon i gotowe. Jeśli Ci nie przeszkadza, że kalendarz nie posłuży cały rok to zamawiaj. Polecam :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-03-2015, 20:33
Halszka55 Halszka55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Taki kalendarz ze zdjeciami można zamawiać przez cały rok. W marcu też Plus jest taki, że teraz ominiesz kolejki. Bo przełom roku to dla drukarni okres żniw i mają naprawdę dużo zamówień i trudno im wywiązać się z terminu. Teraz nie ma tego problemu. Działajcie śmiało. Właśnie w kuchni jest najlepsze miejsce na taki gadżet. Nie wiem jak można żyć bez kalendarza papierowego w domu...

Ostatnio edytowane przez Halszka55 : 01-04-2015 o 14:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-03-2015, 14:32
wittek66 wittek66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Niby można je zamawiać przez cały rok tylko że nie ma na nie zbytu ludzie nasyca się kalendarzami na przełomie stycznia i grudnia a później nie są już im potrzebne, ale jeżeli naszła cię dopiero teraz ochota na taki kalendarz to myślę że nie będzie z tym najmniejszego problemu moim zdaniem, a takie kalendarze ze zdjęciami najbliższych to fajny pomysł na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-03-2015, 04:28
dareczka2 dareczka2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Taki kalendarz to wydatek zaledwie kilkunastu złotych i nigdy nie jest za późno, aby coś takiego stworzyć! Jeśli naszła Cię wena, stwórz swój projekt, a potem poszukaj drukarni, która pomoże Ci go zrealizować. W internecie jest mnóstwo tego typu firm, więc nie będzie z tym większych problemów Ja zazwyczaj swoje projekty zlecam drukarni (drukarniaonline.pl) i jestem zadowolona z czasu realizacji i jakości usług, także szczerze polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-01-2016, 14:50
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Taki kalendarz można kupić w necie bez problemu i mało tego, jeszcze możesz go sobie spersonalizować np w tej drukarni http://www.javro.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-01-2016, 16:04
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Wydaje mi się, że to dość ciekawy pomysł.
Na pewno coś, co warto przemyśleć. Z tym, że taki kalendarz i tak bardziej nada się w jakimś takim raczej biurowym kąciku niż do dekoracji np. w salonie.
Jeśli marzy ci się powiększony wydruk rodzinnego zdjęcia możesz np. tutaj: http://lotari.pl/na-sciane.html zlecić nadrukowanie czegoś takiego na płótno.
też wyjdzie ciekawie, a już będziesz miała więcej możliwości wykorzystania tej ozdoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2017, 15:18
AnnaMarie711 AnnaMarie711 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 46
Domyślnie

Firma http://www.reklamowe-kalendarze.pl/ zajmująca się kalendarzami reklamowymi realizuje także indywidualne zlecenia. Więc może tam spróbujesze zadzwonić z tym pomysłem? Myślę, że powinni podjąć się tego zadania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-07-2017, 12:49
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Najlepiej w domu prezentują się fotokalendarze o takie https://www.cewe-fotoksiazka.pl/prod...alendarze.html
Można powspominać chwile widniejące na zdjęciu i kolekcjonować je co roku na pamiątkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-07-2017, 16:25
Kryśka Kryśka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja sobie ostatnio taki zamowiłam fotokalendarz na 2018 przez stronę http://www.fotocalendar.pl i jestem bardzo zadowolona. Cena na prawdę konkurencyjna. Wysyłka w całej Polsce. Wysoka jakość wydruku ! Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Kryśka : 23-07-2017 o 16:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.