kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-03-2015, 17:13
sara.lapa sara.lapa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie Czy tradycyjna reklama się opłacaja?

Otwieram własny biznes, a mianowicie sklep z odzieżą dla starszych kobiet. Zastanawiam się w jaki sposób do nich trafić. Niestety ten przedział wiekowy raczej w niewielkim stopniu korzysta z internetu, wiec media społecznościowe raczej odpadają. Myślicie, że trafię do nich tradycyjną drogą? Mam na myśli ogłoszenia w gazecie, albo, żeby na płocie wisiała tablica reklamowa. Nie mam pojęcia co jeszcze mogę zrobić. Ulotki roznoszone do drzwi? Czy to w ogóle ma sens i przyniesie korzyści w postaci pozyskania klientek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-03-2015, 14:40
karolinawu karolinawu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Myślę, że internet też będzie dobra metodą, bo mogą wnuki czy inni podsunąć pomysł takim ludziom. Najlepszą metodą myślę to wydrukować jakieś ładne plakaty, które będą się rzucać w oczy porozwieszać w dostępnych miejscach, gdzie chodzi i odwiedza multum ludzi nie zaszkodzi również poroznosić po domach ulotki. Reklama dźwignią handlu. Także wystarczy dobry plakat i te ulotki masz klientele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2015, 22:48
skromnaipogodna skromnaipogodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Myślę że każda reklama będzie dobrym pomysłem, zarówno ulotka, plakat, bilbord czy tablica reklamowa i myślę że internet też ... wbrew pozorom coraz więcej starszych ludzi korzysta z internetu więc nawet jeżeli jedna na dwadzieścia klientek zajrzy do ciebie właśnie dzięki ogłoszeniom w internecie to i tak będzie sukces, a za taką reklamę nie płacisz

Ostatnio edytowane przez skromnaipogodna : 03-04-2015 o 13:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-03-2015, 12:50
xeniaaa xeniaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Internet to zawsze dobry pomysł, więc ja bym nie rezygnowała z mediów społecznościowych, reklam typu pop-up, e-maili czy marketingu szeptanego poza tym tradycyjna reklama też jest ok, ulotki, plakaty, gazeta, radio. Najwazniejsze to dotrzec do odbiorców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-09-2015, 04:52
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Moim zdaniem tradycyjna reklama może być ale w małych ilościach. Najlepiej skupić się na reklamie w sieci. Możesz działać na własną rękę lub zlecić promocję firmie http://traffic-network.pl/ Maja bardzo duże doświadczenie i są w stanie zdobyć 10 tys UU miesięcznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2016, 12:10
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Wydaje mi się, że takie torebki reklamowe też dadzą radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2016, 11:29
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Dobrą formą reklamy lokalnej mogą być takie torby reklamowe z nadrukiem bądź inaczej torebki ekologiczne. Można na nie wrzucić swoje logo czy dane kontaktowe. Fajna sprawa, bo to dużo praktyczniejsza forma reklamy niż chociażby ulotki. Dlaczego? Cóż, takie torebki mogą być używane na co dzień co daje nam tanią mobilną reklamę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-09-2016, 15:36
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Faktycznie, takie torby to świetny pomysł na gadżet reklamowy.
Sama mam kilka takich i regularnie ich używam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-09-2016, 10:21
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

Tradycyjna reklama może tutaj nie zdać egzaminu, ale starsi ludzie są oszczędni do tego bardzo przywiązują się do miejsc w których robią zakupy więc dobrym pomysłem wydaje się być program lojalnościowy skierowany do nich. U mnie takie rozwiązanie znacząco zwiększyło obroty. Więcej o tego typu działaniach przeczytać możesz tutaj: http://www.motivationdirect.pl/ofert...-i-motywacyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-09-2016, 10:47
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

To jest jakiś pomysł. Z tym że zasady takiego programu muszą być jasne i klarowne, tak żeby starsi ludzie byli w stanie je sobie przyswoić, a nie odrzucili już na wstępie jako zbyt skomplikowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.