kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-04-2018, 08:45
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Brać jakieś tabletki na odchudzanie?

Co o tym sądzicie?
Warto brać jakieś tabletki na odchudzanie, żeby trochę przyspieszyć ten proces i utrwalić efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-04-2018, 18:05
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Zależy.
Ale wydaje mi się, że jeśli już, to lepiej jakieś ziołowe, żeby mieć pewność, że nie zaszkodzą.
Tutaj http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/ czytałam zresztą trochę o takich - warto sobie zajrzeć.
Generalnie ziółka w dużej mierze niektóre mają takie działanie odchudzające, poprawiające metabolizm itp, więc jak najbardziej mogą pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-05-2018, 14:58
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

A powiedzcie mi co sądzicie o takim pomyśle jak solgar na odchudzanie z https://byhealth.pl/odchudzanie/0,so...tamin-and-herb ? Ja generalnie nigdy nie sięgałam po żadne wspomagacze odchudzania, ale te akurat z tego co widzę mają fajny skład, więc może warto się skusić. Jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2018, 16:36
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Odchudzanie sprawdzi się jak się ma wytrwałość. Ja stosowałam dietę, ćwiczenia i suplementy i się udało zrzucić parę kg. Ale nadal jestem na diecie bo chciała bym jeszcze pozbyć się z 6 kg. Szukałam innego suplementu do wypróbowania i znalazłam nowość Liporedium. Czytałam jak najwięcej o nim na stronie http://slim-express.pl/liporedium-no...h-odchudzanie/ bo chciałam się upewnić że jest bezpieczny dla organizmu.

Ostatnio edytowane przez elabarbara : 25-06-2018 o 10:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-05-2018, 18:02
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Koniecznie rzućcie okiem na Bioxyn cennik. Jest to bardzo ciekawy preparat, który działa odchudzająco. Polecam zapoznać się bliżej z jego składem - jest to produkt całkowicie bezpieczny, składa się tylko z naturalnych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2018, 19:08
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Brałam brałam i to jakis dłuższy czas nawet, ale bez szału jesli chodzi o efekty... Wlasciwie to czlowiek uswiadamia sobie błedy z czasem, a mi zalezalo naprawde na szybkim powrocie do szczuplej syslwetki, bo w planach mielismy slub. W Anlaya Day Spa zdecydowałam się na te zabiegi odchudzające http://anlaya.pl/odchudzanie/kiedy-d...-odchudzajace/ Body Strategist + Algae, którego plusem też w sumie jest to, że traci się tkankę tłuszczowa, ale tez wlasnie modeluje sylwetke - co dla mnie bylo glownym wyznacznikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-05-2018, 10:17
marcinkowa marcinkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

absolutnie nie, pij więcej wody i jedz błonnik,
bez tabletek dasz rade
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-08-2018, 12:50
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja podczas treningu stosowałam skuteczne tabletki na odchudzanie . Szybciej zobaczyłam efekty i najwazniejsze- nie mialam efekty jojo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-08-2018, 08:25
fruzia fruzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałam bardzo niepokojące wieści odnośnie używania tabletek odchudzających niewłaściwie. Należy zwrócić uwagę na to czy dany produkt jest bezpieczny i jak należy go dawkować; NIGDY nie należy przekraczać dawki wskazanej w ulotce. To nie jest coś z czym można eksperymentować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-08-2018, 08:51
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Według mnie lepiej jest sobie odpuścić stosowanie takich tabletek, bo w wielu przypadkach nie są skuteczne, a do tego mogą spowodować pojawienie się efektu jojo. Odpowiednio przygotowana dieta niskokaloryczna przyniesie zdecydowanie lepsze i trwalsze skutki. Polecić mogę catering dietetyczny. Ja korzystałam z WygodnejDiety i ich jedzenie, które otrzymywałam każdego dnia było naprawdę smaczne. Efekty odchudzania z cateringiem mogą być bardzo zaskakujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.