kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-08-2018, 18:56
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie Babskie problemy

Kobietki, może to dziwne pytanie, ale jakich tamponów używacie na noc? Macie jakieś swoje sprawdzone typy, które was nigdy nie zawiodły? Bo ja jakoś dotychczas tylko podpasek używałam, ale czuję że pora to zmienić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2018, 20:37
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Wiesz, tak naprawdę to musisz tampony dopasować do siebie, swojego ciała i swoich potrzeb. Ja na noc używam zazwyczaj takich tamponów - https://www.myob.pl/procomfort-night, w wersji średniej, jeśli chodzi o chłonność i u mnie sprawdzają się bardzo dobrze. Czy Tobie też będą odpowiadać, nie dowiesz sie póki nie spróbujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-09-2019, 20:30
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

U mnie czasem podpaska jest w zestawie z tamponem zwłaszcza na noc, mam bardzo obfite miesiączki; trochę to problem dla mnie, zwłaszcza jak jestem gdzieś poza domem;
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-09-2019, 17:38
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Cytat:
Napisał lila
U mnie czasem podpaska jest w zestawie z tamponem zwłaszcza na noc, mam bardzo obfite miesiączki; trochę to problem dla mnie, zwłaszcza jak jestem gdzieś poza domem;

Wiem coś na ten temat. Nie raz po nocy prześcieradło i piżama do prania była u mnie. Mi pomogła antykoncepcja, odkąd stosuję belarę dużo mniej obfite miesiączki mam. No i teraz też regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-01-2021, 19:34
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Szukając ciekawych propozycji w zakresie pięknej i dobrze wykonanej bielizny, w tym również piżam to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na https://maybella.pl/collections/pizamy gdzie nie brakuje propozycji w świetnych cenach i jednocześnie naprawdę ładnie wykonanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-02-2021, 14:26
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jeszcze kilka lat miałam spory problem ze swoimi miesiączkami, bo były bardzo obfite. W nocy musiałam wstawać żeby wymieniać podpaski, a w dzień już to już wolę nie wspominać co się działo. Ale to było kiedyś, teraz już mam takie miesiączki, które pozwalają mi normalnie funkcjonować. Podziałała na mój organizm tak antykoncepcja hormonalna i tabletki vines.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2021, 21:33
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja stosuję antykoncepcję normalnie, ale jak mi czasami braknie jakiegoś produktu to kupuję antykoncepcja online https://jpmedica.com i już. Przynajmniej dostaje to czzego chce szybko i konkretnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-02-2021, 10:56
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

hejka,
przez nieregularną miesiączkę mogą być problemy z zajściem w ciąże, więc jeśli myślicie o dziecku to polecić mogę monitorowanie cyklu, jak jesteście z Warszawy to takowe badania można wykonać w przychodni Multimed w Warszawie https://multimed.pl/ - nowoczesna przychodnia z innowacyjnym sprzętem, zawsze czysto i bez kolejek, dodatkowo bezpiecznie w czasach pandemii, pozdrawiam
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2021, 12:51
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

z takich babskich problemow to po ciazy borykalam sie z niedoborem sluzu. Na szczescie moj ginekolog polecil mi zel feminum ktory skutecznie rozwiazal problem. mi mega przypasowal, dlugotrwale nawilza, a nie pozostawia plam na bieliznie i jest bezzapachowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-03-2021, 18:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie babskim problemem były zmiany na szyjce macicy wywołane przez hpv. Ginekolog zalecił mi stosowanie papilocare i myślę że już się pozbyłam tego problemu bo wyniki cytologi są bardzo dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.