kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-05-2018, 09:03
witekulka128 witekulka128 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie Dobry fotograf

Odpowiedni fotograf ślubny to podstawa. Jeżeli wyszukujesz tego gatunku fachowca to rekomenduję jednego takiego z Jeżyc. SuperFoto.eu to salon, który jest doceniany przez klientów. Doceń, że fotografia to nietuzinkowa pamiątka na resztę życia. Najodpowiedniejszy na rynku fachowiec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-08-2018, 11:08
miro4444 Mężczyzna miro4444 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Sam tam za niedługo będę zaglądał i może jakieś zdjęcia zamówię.Teraz dobrego fotografa to się ze świecą szuka.
__________________
agro-market24.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2018, 19:13
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

A znacie może Panią Agnieszkę Chrobok Rarok? widziałam jej portfolio zdjęć i wykonane sesje dla dzieci w Częstochowie, chciałabym skorzystać z jej usług aby wykonać sesje mojej córki. Jak myślicie? znalazłam tą Panią na facebooku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-09-2018, 11:40
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Mozna w internecie znalezc dobrego fachowca, takze fotografa. Tutaj https://ogloszenia.taelo.pl/ widzialam serwis, w ktorym mozna dodac ogloszenie i bardzo szybko system znajdzie nam dobrego fachowca, takiego jakiego chcemy. Jest to darmowe i szybkie rozwiazanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-03-2019, 06:02
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Cytat:
Napisał miro4444
Sam tam za niedługo będę zaglądał i może jakieś zdjęcia zamówię.Teraz dobrego fotografa to się ze świecą szuka.
Faktycznie nie zawsze jest to łatwe. Nie mniej jednak jeżeli wybierzemy taką ofertę, jak ta, dostępna u Pana Kamila Kozińskiego https://www.kozinski-foto.pl/zdjecia...mortegi-wesele , możemy być pewni najwyższej jakości zdjęć. Poza tym jego fotografie są nie tylko bardzo klimatyczne, ale też nie brakuje w nich całej masy emocji i oczywiście odrobiny magii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-03-2019, 17:03
Henkel Henkel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Orientujecie się jaki jest koszt skorzystania z usług takiego fotografa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-03-2019, 22:38
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Może poszukujecie albumu na zdjęcia. Jeśli tak to ja znam bardzo fajną stronę gdzie już zamawiałam. Koniecznie zobaczcie album na zdjęcia 10x15 mają duży wybór najróżniejszych albumów. Wybór jest naprawdę ogromy a ceny przyzwoite. Zobaczcie zresztą sami. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-03-2019, 15:06
Olczatka Olczatka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Dzięki za te polecenia, ale ja chyba zdecydowanie się na opcję jaką jest fotograf ze Szczawnicy
__________________
https://adammolka.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2019, 17:05
Vailett Vailett is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Fotografia ślubna Kraków to podobno niezły wybór. Słyszałam od znajomej z pracy, że znają się na rzeczy i potrafią również doradzić osobom, które doświadczenia w branży nie mają. Ja jestem na etapie organizacji swojego wesela, więc na pewno zwrócę uwagę na ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-04-2019, 13:50
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Ja ostatnio kupowałam też ramki do swoich zdjęć i muszę przyznać, że robią wrażenie, a w dodatku są bardzo tanie. Polecam zajrzeć na https://www.fotosklep55.pl/, gdzie można znaleźć spory wybór takich ozdobnych ramek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.