kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #281  
Stary 02-06-2019, 16:48
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Gdy interesuje Cię ten wątek to znakomitym pomysłem dla Ciebie może być - architekt wnętrz bielsko biała . Charakterystyczną cechą jest dobra klasa i rzeczywiście dobra zapłata. Jest to także zespół kompetentnych i solidnych ludzi, którzy nie zawiodą. Sama się już o tym przekonałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #282  
Stary 05-06-2019, 08:52
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

M się udało wszystko samodzielnie zaprojektować. Sporo korzystałam przy tym z Homebooka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #283  
Stary 09-06-2019, 12:23
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 983
Domyślnie

Nie wiem czy znacie Tubądzin w tym sklepie znalazlam nie tylko potrzebne materiały ale propozycje różnych znanych projektantów na aranżację pomieszczeń w domu. Bardzo spodobał mi się salon, z dużymi dekorami ściennymi szklanymi 4-częściowymi. Uzyskano bardzo ciekawy efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #284  
Stary 11-06-2019, 12:59
zeez zeez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Hej, a czy według was dywany w salonie są nadal popularne czy lepiej zostawić same panele? Pytam, bo ostatnio na http://santiagodesign.pl/sklep-stacjonarny/dywany/ widziałem bardzo fajne wzory dywanów i zastanawiam się, czy nie zakupić jednego do siebie, co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #285  
Stary 23-06-2019, 10:30
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jest wiele interesujących stron na których kupisz ciekawe dodatki do kuchni, na tej stronie https://www.pucharydeserowe.pl/ na przykład możesz zdobyć w dobrej cenie naprawdę ładne pucharki deserowe. Polecam Ci się rozejrzeć tutaj jak najszybciej i dobrać coś w swoim guście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #286  
Stary 23-06-2019, 21:07
Danusia11 Danusia11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Spróbujcie usług www.vitopolska.com - świetny wybór

Ostatnio edytowane przez Danusia11 : 23-06-2019 o 21:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #287  
Stary 06-07-2019, 15:51
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

A może warto sprawdzić pośrednika nieruchomości. Wiele biur jak np. https://aj.nieruchomosci.pl/ z Poznania ma w swojej ofercie kompleksową obsługę doradztwa oraz projektowania. To daje dużo możliwości i napewno jest wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #288  
Stary 08-07-2019, 09:39
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 923
Domyślnie

Ja jestem własnie w trakcie aranżowania nowego domu większość mebli już zamówiłam, czekam tez na drzwi drewniane od producenta Kris Drzwi https://www.olx.pl/i2/shop/?shop=p2TN&page=4. Mają w ofercie kilka gotowych produktów dostępnych od ręki ale realizują też zlecenia indywidualne, na konkretny wymiar., Firma sprawdzona, rzetelna i uczciwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #289  
Stary 08-07-2019, 12:03
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Absolutnie się zgadzam z poprzedniczkami! Inspiracje są ważne. Jak ja urządzałam mieszkania to najpierw chciałam być silną, niezależną kobietą, a skończyło się tak, że wszystko było od czapy... Więc postanowiłam być silną, niezależną kobietą dalej, tylko poprosić o radę specjalistów. Z wykształcenia zdecydowanie nie jestem architektem, więc to nic złego, tak jak dziewczyny wyżej piszą Do tego wspaniała pani architekt, która projektowała mój salon, dorzuciła do niego fotel do masażu... cudo, nie fotel! To jeden z tych - https://restlords.com/pl/blog/bello-...eli-masujacych. Jak myślicie, Bello 2 vs Piccolo, kto u nas wygrał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #290  
Stary 18-07-2019, 13:50
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 580
Domyślnie

Wbrew pozorom zagospodarowanie wnętrza domu czy mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeśli nie macie pomysłu na urządzenie wnętrza to rozważcie skorzystanie z pomocy firmy oferującej projektowanie wnętrz. Z reguły projektanci maja bardzo ciekawe pomysły, poza tym pomagają stworzyć wnętrze funkcjonalne i dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Plusem jest też to, że możecie wcześniej zobaczyć na wizualizacji jak będzie wyglądało Wasze mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.