kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 27-09-2019, 16:14
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Cytat:
Napisał mozajka
A słyszał ktoś o peelingach kawowych na cellulit właśnie? Podobno świetnie działają, ale nie tylko na cel, ale i na skórę. Wiecie może która marka ma w ofercie taki peeling na bazie kawy?

Jeśli już wybierać to te na bazie naturalnych składników. Ja znam markę BodyBoom. Mają świetne produkty i właśnie peelingi na bazie kawy i naturalnych olejów. U mnie świetnie działa ten — kokosowy.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 29-10-2019, 11:00
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał holles
Dieta, zdrowe odżywianie, jakaś aktywność fizyczna. Te rzeczy z pewnością będą wspierać twój organizm. Warto również korzystać z naturalnych kosmetyków. Ja takie widziałam w sklepie internetowym https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 , cena super, skład jeszcze lepszy

Również polecam te kosmetyki Annabis, sama w sumie to już od roku czasu je używam i naprawdę są dobre. Skóra po nich jest wyraźnie w lepszej kondycji oraz włosy mniej wypadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 26-11-2019, 16:32
Alyssa Alyssa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 10
Domyślnie

Uważam, że najważniejszy jest ruch i regularny masaż nóg i drenaż limfatyczny. Nie wierzę w kosmetyki cud
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 06-12-2019, 09:44
london79's Avatar
london79 Mężczyzna london79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Kosmetyki z reklam nie są chyba godne polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 13-12-2019, 22:57
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i dużo wody. To jedyny sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki. Niestety sama mam z nią problem i ćwiczę kiedy tylko mogę. Ostatnio na https://www.domenasportowa.pl/ znalazłam bardzo fajny sprzęt do cwiczeń i zastanawiam się nad zamówieniem kilku rzeczy do domowej siłowni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 19-12-2019, 13:22
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Nie mam w tym doświadczenia, bo od niedawna przeszkadza mi mój cellulitis, ale wydaje mi się, że zabiegi na cellulit warszawa mogę naprawdę mi pomóc. W domu jak na razie robię masaże, w tym także te z ciepłą i zimną wodą, ale wiem, że to nie wystarczy. A takie zabiegi to przynajmniej mi pomogą też uelastycznić skórę, bo to bardzo często idzie właśnie w parze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 29-12-2019, 22:50
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

jak ktoś jest niecierpliwy t warto zrobić mezoterapią albo falę akustyczna w klinice dermed w Krakowie, tam mają naprawdę spoko te zabiegi no i fajne promocje, ja przed świętami załapałam się na -10 procent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 31-12-2019, 14:42
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Skończyłam właśnie trzecie powtórzenie zabiegu Endermologii w Art Derma Clinic w Rzeszowie. Głównie skupiłam się na likwidowaniu cellulitu. Efekt jest bardzo dobrze widoczny, a zlikwidowanie cellulitu doszło do skutku w większym zakresie, niż na po-czątku przypuszczałam. Serdecznie polecam tą klinikę i tego typu zabiegi, jeśli ktoś, jak ja, ma problemy z cellulitem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 31-12-2019, 14:48
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Polecam zabieg Endermologii w Art Derma Clinic w Rzeszowie, bo przyniósł mi na-prawdę widoczne efekty zlikwidowania cellulitu i poprawę ujędrnienia skóry na udach, z czym walczyłam dość długo innymi środkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 17-03-2020, 20:34
Nur98daw Nur98daw is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

jaka dieta da najlepszy efekt?
-
galwanizernia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.