kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 30-01-2020, 14:19
strad strad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-01-2020, 12:08
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Sama jakiś czas temu szukałam dobrej agencji reklamowej, która trafi do klientów w taki sposób że się oni zainteresują moją ofertą, ale też nie zapłacę za to jakiś wielkich kosztów. Przejrzałam trochę internet i muszę powiedzieć że najbardziej spodobała mi się oferta http://bellatorgroup.pl/ , bo mają już spore grono zadowolonych klientów i konkurencyjne ceny, czyli to na czym mi zależało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-02-2020, 15:28
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Jeśli chcesz mieć zrobioną odpowiednio reklamę, tak by ona odniosła sukces a Ty zwiększysz sprzedaż to bez wątpienia dobra agencja http://primaverapr.pl/ jest tutaj potrzebna jak nic. Oni już zrobią to co powinni, także o efekty możesz być spokojna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-03-2020, 15:47
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Możliwości obecnie są ogromne. Obecnie w Internecie można znaleźć sporo inspiracji na reklamę stacjonarną. Np. wpisz w wyszukiwarkę np. reklama zewnętrzna w Warszawie. To duże miasto i zdjęć na to jak to wygląda to baza wiedzy i pomysłów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-03-2020, 14:42
buckridge.oda buckridge.oda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Reklama to ważny faktor w firmie, trzeba zadbać o jej odpowiednią formę i przekaz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 20-03-2020, 10:04
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 263
Domyślnie

Jak w ciekawy sposób to polecam reklamy online. Tylko nie robiłbym tego sam tylko zatrudnił jakąś doświadczoną agencję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 20-03-2020, 10:29
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 536
Domyślnie

A co myślicie przykładowo o odzieży firmowe, takie z naszywką lub wydrukowanym logo i innymi treściami reklamowymi? Czy taka forma promocji do was przemawia? Ja nad tym się zastanawiam... Znalazłam ostatnio firmę https://hft71.pl/uslugi-hafciarskie-i-inne/ , która mogłaby taką odzież wyprodukować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-03-2020, 22:58
milka234 milka234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 20
Domyślnie

Odzież firmowa z logiem i treściami reklamowymi jest ciekawą formą reklamy również. Takie treści reklamowe mogą Tobie przygotować w drukarni http://www.diamond-druk.pl , gdyż mają własne studio graficzne. Przy okazji można zrobić wg mnie ciekawą sesję zdjęciową np. jakiś modeli w tej odzieży i przygotować jakiś katalog.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-03-2020, 12:27
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Ktoś tu wspominał o reklamie zewnętrznej. Na https://pracabezszefa.pl/reklama-zew...zaje-przyklady dostępny jest artykuł właśnie na jej temat. Ona jest na pewno skuteczna, ale musi spełniać zasady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-03-2020, 17:06
adwork.professional adwork.professional is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 9
Domyślnie Coach Poznań tylko Magdalena Ciesielska

Coach Poznań tylko Magdalena Ciesielska

Coach Poznań jest popularnym wyszukiwaniem w Google. Jesteś osobą ambitną i chcesz osiągać sukces we wszystkim za co tylko się weźmiesz? Może chcesz mieć niesamowite relacje z partnerem, zdrowe stosunki? Polecamy Tobie dostać to wszystko za pomocą coachingu.

Chcesz zacząć pracę z Coachem z Poznania? Najpierw odpowiednio się przygotuj. Muszą zostać spełnione odpowiednie warunki:

Obowiązkowo spotkania muszą mieć charakter dobrowolny. Żeby wszystkie metody podczas sesji coachingowej zostały przeprowadzone i były skuteczne, obowiązkowa jest dobrowolność.

Zaufanie. Coach musi zachowywać tajemnicę zawodowej. Wszystkie informacje pozostają w sferze tajności.
Uczciwość. Specjaliści i osoby, który korzysta z usług, są zobowiązani do przedstawienia wszystkich niezbędnych informacji dla jakościowego okazania usług.

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.