kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-05-2020, 15:11
hella23 hella23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 10
Domyślnie

Proponuję przebadać się, migrena może mieć różne podłoża. Poza tym najlepsze informacje otrzymamy z fachowych źródeł. Mogą to być książki medyczne czy nawet czasopisma branżowe. By być na bieżąco warto zajrzeć np. na https://podyplomie.pl/products
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-05-2020, 11:10
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A próbował ktoś może tlenoterapii? Na 24medyczny.pl są nawet dostępne koncentratory tlenu do użytku domowego. Czy warto takie urządzenia kupić? Wiem, że można chodzić na terapię do komory hiperbarycznej. Ale obecnie nie jest to raczej bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-06-2020, 21:13
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Słyszałam że na migrenę bardzo dobrym sposobem jest toksyna botulinowa potocznie nazywana Botoxem. Na stronie http://www.migrena-botulina.pl przeczytasz na jej temat więcej konkretów. Jest to na pewno zdrowsze rozwiazanie od leczenia się lekami przeciwbólowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-06-2020, 08:50
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Cytat:
Napisał mozajka
A próbował ktoś może tlenoterapii? Na 24medyczny.pl są nawet dostępne koncentratory tlenu do użytku domowego. Czy warto takie urządzenia kupić? Wiem, że można chodzić na terapię do komory hiperbarycznej. Ale obecnie nie jest to raczej bezpieczne.


Zadecydowanie jeśli chcesz taką tlenoterapię stosować, to bezpieczniej jest mieć sprzęt do użytku domowego. W tym sklepie o którym wspominasz są dostępne koncentratory Oterapia, a to dość popularna firma. Na pewno w Internecie są też na jej temat opinie, więc możesz poczytać. A tlenoterapia pomaga nie tylko na migrenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-09-2020, 11:44
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 368
Domyślnie

migrena jest bardzo dokuczliwa, u mnie potrafi cały dzień zdezorganizować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-09-2020, 21:03
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Najgorsze, że ten ból tak się długo potrafi utrzymywać. U mnie to było miesiąc w miesiąc, miałam migrenę menstruacyjną. Te kilka dni w miesiącu to bardzo ból głowy męczył, już na kilka dni przed okresem. Teraz jak biorę belarę to w sumie po problemie, a dwa mam skuteczne zabezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-09-2020, 01:10
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie Toksyna botulinowa

Jeżeli chodzi o migrenę to na moją poskutkował zabieg iniekcji toksyny botulinowej w Wolfinger Clinic, nie chcę nawet myśleć co bym nadal przeżywała gdybym się na niego nie zdecydowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-09-2020, 09:59
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

u mni epomaga tylko leżenie plackiem i czekanie aż minie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-09-2020, 12:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 572
Domyślnie

To powinnaś spróbować botoxu, zapisz się na leczenie migreny botoxem łódź. Zabieg polega na podaniu iniekcyjnym toksyny botulinowej w mięśnie okolicy skroni, czoła oraz tylnej części głowy i szyi. Blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez 6 – 12 tygodni, moim zdaniem warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-09-2020, 16:01
szymon654 szymon654 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 15
Domyślnie

W przypadku migreny polecam spróbować któregoś z produktów konopnych CBD jak np. olejki. Na stronie https://mocnastrona.com/nowoczesne-suplementy-olej-cbd/ znajdziesz więcej informacji na ten temat, ale osobiście szczerze polecam stosowanie tego typu preparatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.