kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-09-2015, 11:47
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Myślę, że całkiem ciekawą opcją jest też rewitalizacja skóry w Budzicz Kraków. Wybieram się na nią w przyszłym tygodniu zachęcona opiniami koleżanek z pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-11-2016, 19:18
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Od czasu do czasu warto się tak zatroszczyć o swoją czas. Od razu człowiek czuje się lepiej A jak chcecie się więcej o mikrodermabrazji dowiedzieć to warto zajrzeć do http://wirtualnaklinika.pl/mikroderm...niej-wiedziec/ , pamiętajcie też, że nie każdy może się takim zabiegom poddać !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-12-2016, 15:20
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę, to wiem, że mikrodermabrazję robią np. tu http://www.beautypartners.pl/podstrona.php?p=7 . Sama się chyba wybiorę, bo nie mogę sobie poradzić z zaskórnikami na nosie. Przyda mi się takie złuszczenie naskórka, bo domowe peelingi sobie nie radzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-01-2017, 09:27
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

ja uważam, że warto chodzić na tego typu zabiegi. Sama myślę o mikrodermabrazji w http://krajowy.biz/firma,salon-urody...shojo-sp-z-o-o muszę w końcu zadbac o siebie. W ostatnim czasie dość słabo mi to szło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-01-2017, 15:02
kamila.kot70 kamila.kot70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 6
Domyślnie

nie wiedziałam, że mikrodermabrazja działa na blizny potrądzikowe! Muszę o tym więcej poczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-12-2017, 15:58
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Sama raz na jakiś czas korzystam z takich rzeczy. Moim zdaniem warto odwiedzić kosmetyczkę. Aby zadbać o siebie troche musiałam szukać bo dobra kosmetyczka lublin cieżka była dla mnie do znalezienia. Najważniejsze to znależć kogoś sprawdzonego i korzystać z jego usług mając pewność , ze zabiegi bedą poprawnie wykonane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-01-2019, 18:35
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Zrobiłam nie dawno zabieg mikrodembrazji na twarz, bardzo fajnie złuszczyło mi naskórek i o zabiegu skóra jest delikatna w dotyku oraz odmłodzona. Czuję się po zabiegu tak lekko, dla mnie super. Zabieg robiłam w BonJour ul Łużycka 16 Gliwice polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-01-2019, 20:38
elle86 elle86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 10
Domyślnie

Podobno mikrodermabrazji nie mogą stosować osoby uczulone np. na nikiel. Ile w tym prawdy to nie wiem. Ja kiedyś stosowałam, ale już nie mam takiej potrzeby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-01-2019, 15:26
marzena1 marzena1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

Chętnie bym poszła na taki zabieg, ale nie jestem pewna, czy jest on przeznaczony do mojego rodzaju skóry, ze względu na to, że mam cerę naczynkową. Wiecie czy w takim wypadku mogę pójść do kosmetyczki na mikrodermabrazję?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-01-2019, 11:49
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Mezoterapia świetnie spłyca zmarszczki, dotlenia i napina skórę, niweluje oznaki starzenia. Świetny zabieg aczkolwiek kosztowny. Także polecam kupić sobie urządzenie - roller: https://www.yourspa.pl/pl/c/MEZOTERAPIA/15 , żeby móc w warunkach domowych wykonywać mezoterapię Dokupujemy ampułkę koktajlu dla skóry i już możemy zadbać profesjonalnie o skórę, niczym w gabinecie odnowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.