kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-05-2013, 13:48
eva29 eva29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1
Domyślnie Aranżacja i projektowanie wnętrz

Niedawno wprowadziłam się do nowego mieszkania. Teraz pora je urządzić. Z racji, że nie znam się na urządzaniu wnętrz, postanowiłam zatrudnić osobę specjalizującą się w aranżacji. Może macie jakieś osoby godne polecenia z Łodzi bądź okolic? Jak narazie najbardziej spodobały mi się projekty firmy Anna Interiors. Wnętrza są bardzo nowatorskie, robią spore wrażenie. Właśnie tak wyobrażam sobie swoje mieszkanie A jak to u was jest, wolicie urządzić dom same czy z czyjąś pomocą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-06-2013, 17:08
nowa nowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 12
Domyślnie

Zdjęcia to jedna rzecz, a jak to będzie w praktyce wyglądać u Ciebie to druga sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2013, 22:13
aga2244 aga2244 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał eva29
Niedawno wprowadziłam się do nowego mieszkania. Teraz pora je urządzić. Z racji, że nie znam się na urządzaniu wnętrz, postanowiłam zatrudnić osobę specjalizującą się w aranżacji. Może macie jakieś osoby godne polecenia z Łodzi bądź okolic? Jak narazie najbardziej spodobały mi się projekty firmy Anna Interiors. Wnętrza są bardzo nowatorskie, robią spore wrażenie. Właśnie tak wyobrażam sobie swoje mieszkanie A jak to u was jest, wolicie urządzić dom same czy z czyjąś pomocą?

Moja znajoma korzystała z usług właśnie firmy Anna Interiors. Pomysłów mają co niemiara, pamiętam że nie mogła się zdecydować Mieszkanko wygląda teraz świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-06-2013, 09:56
Aggie_W's Avatar
Aggie_W Aggie_W is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 5
Domyślnie

Potwierdzam, że skorzystanie z usług profesjonalistów to świetny pomysł. Ja jestem z Warszawy i współpracowałam z http://www.urzadzamypodklucz.pl/. Mogę z czystym sumieniem polecać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-07-2013, 08:58
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

A ja bym wolała poszukać inspiracji w Internecie i sama pokombinować, to ja będę mieszkać w moim domu, więc to ja powinnam urządzić go tak, żeby się w nim dobrze czuć :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-07-2013, 10:45
waria waria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 8
Domyślnie

Dokładnie. W internecie jest tyle projektów i gotowych aranżacji, że spokojnie można wybrać coś do swojego mieszkania czy domu. Moim zdaniem płacenie za tego typu usługi jest bez sensu. No ale co kto woli Dla mnie to sama przyjemność urządzać swoje mieszkania. Wszystko dobieram samodzielnie. No oczywiście korzystam z projektów, przeglądałam mnóstwo gotowych aranżacji i w ten sposób wyrobiłam swój ulubiony styl. Np. ostatnio miałam remont łazienki i szukałam projektów na stronach producentów płytek. M.in. Paradyż ma fajne aranżacje pod tym linkiem. Oprócz tego jest mnóstwo blogów na których również można znaleźć ciekawe projekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-08-2013, 09:20
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A może spraw sobie do mieszkania takie fajne naklejki? Ostatnio zamówiłam kilka z nich na szyby - znacznie odmieniły wnętrze. Nadały mu smaku ... A ja mi się odpodobają - zawsze mogę je odkleić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-08-2013, 13:23
cichawoda cichawoda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 23
Domyślnie

Witam moim zdaniem warto wynająć biuro projektowe, razem z mężem robiliśmy generalny remont mieszkania w Krakowie, myśleliśmy że zaplanujemy wszystko sami ale nie wszystko pasowało tak jak chcieliśmy. Pomogli nam specjaliści z wizualizacje architektoniczne kraków dzięki temu można zobaczyć jak będzie wyglądało nasze mieszkanie po remoncie - urządzone w takim stylu w jakim chcemy. Dzięki temu łatwo coś zmienić bez wydawania dużych pieniędzy. Projekty są przygotowywane indywidualnie. Mieszkanie po remoncie wygląda rewelacyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-11-2013, 14:43
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Cichawoda, bo tak naprawdę chodzi o to, że jak sama przeglądasz przykładowe aranżacje wnętrz w internecie to nie po to, by odwzorować coś kropka w kropkę, tylko aby się zainspirować, poszukać rozwiązań, połączeń kolorystycznych, czasem konkretnych mebli... Wiadomo, że nie będzie to w 100% odwzorowane wnętrze ze zdjęcia, z resztą ja uważam, że każde mieszkanie powinno mieć swój niepowtarzalny klimat. Klimat nadany przez mieszkańców i ich gust, a nie przez wiedzę i gust projektanta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-02-2014, 15:36
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

również jestem zdania, że najlepsza opcja jeśli chodzi o projektowanie wnętrz to wsparcie się specjalistami w danej dziedzinie, zamiast mozolnego kombinowania na temat każdego detalu na własną rękę my przy projektowaniu kuchni skorzystaliśmy z usług firmy http://www.aranzacjekuchni.com.pl/ i była to bardzo dobra decyzja, mają sporo fajnych pomysłów, część z nich można zobaczyć na stronie, poza tym często oferują różnego rodzaju promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.