kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-04-2019, 16:16
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie Magiczna Klinika - opinie

Hej dziewczyny Czy któraś z Was miała już okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki ? Trafiłam ostatnio przypadkiem na ich fanpage na facebooku i widzę, że mają bardzo dobre ceny za zabiegi związane z medycyną estetyczną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-04-2019, 18:12
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

nie znam ale chętnie dowiem się czegoś więcej tym bardziej, że widziałam, że przyjmują też w Kielcach. Mają tak dużo salonów w całej Polsce czy jak to wygląda ? Bo chyba po raz pierwszy spotykam się z taką ,,mobilnością"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-04-2019, 08:36
jakub46767 Mężczyzna jakub46767 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja w klinice nigdy nie byłem i na pewno nigdy nie będę.Na klinikę trzeba naprawdę posiadać bardzo dużo swoich prywatnych pieniędzy.
__________________
http://crm1.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-04-2019, 14:48
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

jakub no i tu jesteś w błędzie bo akurat w Magicznej Klinice te ceny są bardziej niż korzystne I to nie jest tak, że oni mają w całej Polsce swoje gabinety. Są mobilni i kilka razy w miesiącu ( zgodnie z podanym na stronie lub fb grafikiem) przyjeżdzają do konkretnego miasta i tam wykonują zabiegi. Taki dość nietypowy ale moim zdaniem świetny model działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-04-2019, 11:45
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

kinnia dokładnie tak sporo wiesz więc mam nadzieje, że korzystałaś już z ich usług ? jeśli tak to proszę o informację. Niby jestem zdecydowana ale wiadomo, delikatny stresik jest jacy lekarze tam przyjmują ? są wcześniej przeprowadzane jakieś konsultacje ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2019, 16:37
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

wiesz co przyjmują tu świetni lekarze m.in dr Halina Derevianko czy Robert Świercz. Nie martw się o konsultacje, nikt z nich nie zdecydowałaby się na zrobienie zabiegu bez wykluczenia przeciwwskazań ja skorzystałam już 2 razy i to jeszcze nie koniec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-05-2019, 21:03
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja akurat powiększałam u nich usta i muszę przyznać, że efekty są takie, jakich oczekiwałam. Usta uwydatnione ale nie sztuczne. Mają ładny soczysty kolor i wyglądają naturalnie. Jak już wcześniej zostało wspomniane, często można trafić u nich na promocyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-05-2019, 13:19
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

wiola438, też chciałabym sobie powiększyć usta. Czy zabieg jest bardzo bolesny? I co ważny, wykonują go w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? Boję się bólu i na sam widok igły robi mi się słabo...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-05-2019, 20:42
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał zenka
wiola438, też chciałabym sobie powiększyć usta. Czy zabieg jest bardzo bolesny? I co ważny, wykonują go w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? Boję się bólu i na sam widok igły robi mi się słabo...

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie ma się co martwić, mnie nic nie bolało. Można jedynie odczuwać delikatny dyskomfort. To świetni lekarze którzy wszystko robią z wyczuciem także bez obaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-05-2019, 19:47
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Można się wcześniej umówić do nich na jakieś konsultacje, żeby wszystko dokładnie obgadać? I do jakiego lekarza warto się w ogóle wybrać na taki zabieg? Może polecisz kogoś najlepszego w tej kwestii?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.