kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-01-2020, 23:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 412
Domyślnie Problem z migreną

Niestety migrena skutecznie psuje mi moje życie i łapie mnie w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego będę wdzięczna za wszelkie rady związane z tym, w jaki sposób się z nią uporać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-01-2020, 21:36
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 930
Domyślnie

Akurat z bólem głowy to jest tak, że pierw trzeba sprawdzić jakie jest podłoże i co jest powodem. Na https://pelafenlek.pl/bol-glowy-przy...posoby-na-bol/ masz to opisane fajnie, jasno i konkretnie. Bo powodów to może być naprawdę wiele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-01-2020, 13:26
jones.catalina's Avatar
jones.catalina jones.catalina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Mnie pomaga masaż lewej dłoni. Głowa przestaje boleć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2020, 16:19
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Konieczne są niekiedy badania. Przy migrenach nie można bagatelizować tego i trzeba się umówić do neurologa. Tutaj http://neurolog-szymanski.pl/ w Warszawie można znaleźć dobrego. Jak migreny są częste to warto sprawdzić. Ten neurolog zajmuje się tym, więc na pewno pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-01-2020, 14:32
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Jestem zdanie, że faktycznie chyba lepiej szukać pomocy w nowoczesnych metodach, jeśli wszystko zawodzi. Masz rację, że dr Szymański ma ciekawą ofertę. Sama też dowiedziałam, że taki zabieg polega na ostrzyknięciu botoxem, który hamuje i blokuje uwalnianie cząstek pobudzających stan zapalny, który powoduje ból. Wiedzieliście, że aż 80% pacjentów widzi efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-01-2020, 16:06
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 412
Domyślnie

No chyba faktycznie macie rację z tym botoksem. Widzę, że są specjalistyczne gabinety wykorzystujące w terapii toksynę botulinową. Zachęcona Waszymi opiniami chyba się zdecyduję. Spróbować w końcu można, bo taki zabieg niczym nie grozi, a skutki uboczne zdarzają się rzadko i są odwracalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-02-2020, 08:53
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A tlenoterapia? Próbował ktoś? Z tego co czytam na Oterapia.pl to tlen świetnie działa w przypadku migreny. A obecnie można posiadać w domu koncentrator tlenu i pobierać go zgodnie z zaleceniami lekarza, bo wiadomo, że tlen to lek. Ale czy to skuteczna metoda. Bo ten botox jakoś mnie nie przekonuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-03-2020, 14:13
Krycha84 Krycha84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 15
Domyślnie

U mnie się okazało, że bóle głowy były spowodowane ściskaniem zębów przez sen Dopiero ten dentysta mi to zdiagnozował i szybko pomógł: https://mojstomatolog.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-03-2020, 16:08
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 332
Domyślnie

Ja miałam częstą migrenę i postanowiłam coś z tym zrobić, szukałam informacji i trafiłam na tą http://lista20.pl/kiedy-warto-pojsc-...trzy-sytuacje/ stronę która pomogła mi w podjęciu decyzji. Udałam się do neurologa, i gdybym nie miała dodatkowego ubezpieczenia czekała bym na tą wizytę miesiącami na nfz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-04-2020, 14:40
angie33 angie33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 118
Domyślnie Leczenie migreny

Teraz co raz więcej gabinetów medycyny estetycznej ma w swojej ofercie leczenie migreny. Nie wiem na czym dokładnie to polega ponieważ nigdy mnie ten problem nie dotyczył, ale moja koleżanka wyleczyła tak swoją migrenę. Była w Prime Medic w Krakowie, dla zainteresowanych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.