kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-08-2018, 19:34
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie gdzie przenieść numer ? Jaką sieć polecacie ?

Witajcie. Za 2 miesiące kończy mi się okres umowy u obecnego operatora i zastanawiam się gdzie teraz warto przenieść numer ? Bo zmiany potrzebuje na pewno. Będę wdzięczna za wszelkie info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-08-2018, 20:12
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kinnia wypadałoby zapytać gdzie masz teraz numer bo w sumie ciężko coś doradzać jak nie wiemy gdzie masz teraz numer Z takich nowych sieci fajna jest np Otvarta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-08-2018, 22:03
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

operator też na o ale o otvartej pierwsze slysze napiszesz coś więcej na ich temat ? jakie ceny abonamentow, jakie umowy itd ? oni są chyba dość nowi na rynku nie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-08-2018, 10:46
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no tak są stosunkowo nowi ale ja nie narzekam. Powiem więcej, uważam, że mają jedną z lepszych a na pewno jedną z tańszych ofert na rynku. ja przeniosłam do nich numer jakiś miesiąc temu. Płacę co miesiąć tylko 17,99 zł i mam w ramach tego nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 6 gb internetu do wykorzystania. Umowa na czas nieokreślony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-08-2018, 11:53
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dziękuje Ci figa za tak wyczerpujące informacje Na pewno przyjrzę się tej sprawie blizęj i może nawet uda mi się dziś zadzwonić do nich na infolinie i tam już podpytam o szczegoly
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-09-2018, 14:18
Klaudia Szczepaniak Klaudia Szczepaniak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja od siebie mogę polecić mobile vikings, mają naprawdę dobre oferty, zdecydownie lepsze niż abonamentowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2018, 11:21
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

i jak tam kinnia ? Udało się coś załatwić w kwestii przeniesienia numeru do Otvartej ? Daj znać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-09-2018, 10:42
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dzięki za pamięć figa taaak udało się przenieść numer i jeszcze załapałam się na fajną promocję. Przez pierwsze 3 miesiące będę płacić tylko 50% ceny abonamentu więc niecałe 9 zł Fajnie trafiłam, nie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-10-2018, 10:17
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

fajny i rzeczywiście niedrogi operator. Moze i ja sie pospiesze i przeniose do nich numer jakoś niedługo ale musze sie zorientowac czy jest to teraz mozliwe skoro mowa u obecnego operatora konczy mi sie w styczniu czy w lutym w 2019 roku. Na razie korzystam z ich internetu mobilnego, jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-08-2020, 22:37
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Zaczęłabym od sprawdzenia zasięgu. To jakiej sieci w Twoim domu ma najlepszy sygnał, w miejscu pracy, tam gdzie będziesz przebywać. Mój kolega zmienił raz operatora i dopiero się okazało że nadajnik mają na tyle daleko, że co chwila gubił połączenie. Potem dopiero porównaj oferty, samodzielnie albo z pomocą informacji z http://movamobile.pl/ . Aktualne oferty wszystkich operatorów komórkowych masz tam. Wydaje mi się że w każdej sieci można trafić na korzystne warunki, dlatego wybór nie będzie prosty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.