kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-02-2019, 15:46
sanak sanak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Hej, zastanawiam się nad przejściem na dietę, ostatnio na http://dietyodchudzajace.net/dieta-south-beach-2/ znalazłem bardzo fajne porady. Powiedzcie mi proszę, czy warto jest zastosować taką dietę w swoim życiu czy raczej jest ona za bardzo radykalna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-02-2019, 10:42
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Sama uważam, że powinno się wybierać produkty, które są bogate w składniki, które leczą nasze dolegliwości. Jeśli jesteśmy zdrowi, a tym bardziej jeśli jesteśmy chorzy, warto zwracać na to uwagę, bo może nam to naprawdę pomóc. Polecam zerknąć do tego artykułu: http://agglo.pl/jedzenie-posiadajace...sci-lecznicze/. Znajduje się tam wiele rzetelnych informacji, porad i wskazówek w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-03-2019, 14:21
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Ja również mogę co nieco napisać o swoich ostatnich przeżyciach ze zdrową żywnością. Zgłosiłam się do https://odzywialnia.pl/ i stwierdziłam, że jest to najwyższa pora aby zmienić coś w swoim życiu. Poprosiłam o spersonalizowany jadłospis i zaczynam swoją przygodę z dietą i zdrowym żywieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-03-2019, 14:21
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja sobie zamawiam Wygodnądietę i jestem z niech zadowolona. W końcu jem smacznie i zdrowo a do tego fit i co ciekawsze do syta Pierwszy raz mi się zdarzyło, że będąc na diecie jem aż tyle. Najważniejsze jest jednak to, ze dieta jest skuteczna i bezpieczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-03-2019, 14:58
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Często sprawdza się dieta online czy próbowałaś takiej diety? Może się ona sprawdzić pod wieloma względami. Skuteczna, też dobrze dopasowana no i udaje się z ulubionych produktów ją stosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-03-2019, 17:11
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Dużo artykułów na temat diet i zdrowego odżywiania zawiera blog serwisu jakie pudełko. Ja słyszałam wiele dobrych opinii na temat diety pudełkowej, o której też znajdziesz tutaj informacje. Taki catering można zamówić do domu, dzięki czemu chudniesz bez większego wysiłku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-03-2019, 12:55
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

A znacie Diet4U? Jak dla mnie to najlepszy catering w mojej okolicy Zawsze posiłki są świeże i na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-03-2019, 17:11
LukasZ75 Mężczyzna LukasZ75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

A może warto się trochę zainteresować dietą pudełkową? Ostatnimi czasy coraz więcej ludzi decyduje się na taką dietę i wydaje mi się, że nie ma się im co dziwić, bo jest naprawdę bardzo dobra i zdrowa. Przykładowe menu takiej diety można sobie zobaczyć na https://www.przelomwodzywianiu.pl/menu-tygodniowe. Czy nie wygląda bardzo apetycznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-03-2019, 23:17
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał palinek123
A znacie Diet4U? Jak dla mnie to najlepszy catering w mojej okolicy Zawsze posiłki są świeże i na czas
Ja znam ich doskonale, Diet4u jest mistrzem! Przynajmniej człowiek wie, co je. Poprzednie cateringi niestety przygotowywały na tyle mdłe jedzenie, że człowiek w końcu nie wiedział co to jest.. Dzięki nim wracam do formy z przed ciąży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-03-2019, 10:38
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Dla mnie bardzo ważne jest to by, żywność była zdrowa. O ile nie miałam problemu ze śniadaniami, obiadami czy kolacjami dużym wyzwaniem dla mnie były zdrowe przekąski. Ciężko było mi znaleźć coś zdrowego co mi smakowało. Ostatnio znalazłam u nich https://krukam.pl/ bio przekąsek i myślę, że będą smaczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.