kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-04-2020, 18:18
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie Piercing nosa i ust - u kogo w Wawie ?

hej Kobietki co sądzicie o piercingu ? Mnie to kręciło od zawsze a teraz w końcu postanowiłam, ze jak tylko skończy się ta przymusowa izolacja idę do salonu zrobić sobie profesjonalny piercing nosa i ust Tylko teraz pytanie do kogoś bardziej zorientowanego w temacie - gdzie iść w Warszawie ? Pomożecie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-04-2020, 17:31
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

temat ciekawy ja sama mam w sumie tylko tradycyjne kolczyki w uszach ale nie powiem bo u innych ten piercing bardzo mi się podoba. Oczywiście pod warunkiem, ze jest robiony z głową a nie jak leci - gdzie się da to kolczyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-04-2020, 17:11
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

haha no tak, niektórzy lekko przesadzają ja piercing robię sobie tylko u Ani w warszawskim studiu Jah Love Tattoo ( w ścisłym centrum). Mój facet chodzi tam na tatuaże no a ja się z nim kiedyś wybrałam i tak poznałam Anie - jest najlepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-04-2020, 17:11
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

nazwa studia jest mi znana takżę fajnie Nawet pracuje niedaleko także na pewno jak tylko wszystko wróci do normy to zadzwonie i dopytam o szczegóły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2020, 10:06
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

zerknij sobie na ich fanpage na facebooku, tam możesz pooglądać fotki prac - robią wrażenie ja dodam jeszcze od siebie, ze nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo zabiegu - jest czysto i sterylnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-05-2020, 19:31
martaa7's Avatar
martaa7 martaa7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja polecam Arif na Grochowskiej (arif.pl). Mają tam najlepszych piercerów. Kolczyki kupuję w www.pierceofcake.pl bo mają tam największy wybór. Kupowałam tam swojego nostrila z rok temu i trzyma się do dziś. Teraz chyba jeszcze studio w Warszawie jest zamknięte przez wirusa ale pewnie lada dzień powinni otwierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2020, 11:34
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

dzięki bardzo za wszystkie namiary. Do centrum jest mi jednak znacznie bliżej niż na Grochów także wybiore się do Jah Love do Ani jak tylko studio zostanie otwarte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-07-2020, 11:01
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Może właśnie też pomyśl o tatuażu. Teraz są one bardzo modne i świetnie wyglądają. Mając pomysł na tatuaż od razu najlepiej się udać do studio tatuażu link. W wielu miastach da się znaleźć profesjonalistów, którzy się tym zajmują. Chwila i będziemy mieć tatuaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-07-2020, 09:35
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
dzięki bardzo za wszystkie namiary. Do centrum jest mi jednak znacznie bliżej niż na Grochów także wybiore się do Jah Love do Ani jak tylko studio zostanie otwarte

już mozna się zapisywać także działaj i koniecznie daj znać po wizycie jak tam wrażenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-10-2020, 14:57
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja praktycznie cały, swój body piercing wykonywalam w Rock N Roll Tattoo. To sieć, która znajduje się w wielu miastach, z tego co sprawdzałam też Warszawie właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.