kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-03-2019, 15:38
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie Fitness, siłownia, czy basen

Waszym zdaniem, gdzie najlepiej udać się po to, by utrzymać dobrą kondycję tak, żeby mieć siłę i ochotę na dalszą aktywność w ciągu dnia. Ofert typu https://harderfit.eu/ jest w sieci wiele. Trudno się zdecydować. Nie bez znaczenia jest dla mnie klimat miejsca. Mało ważna jest cena. Każda wskazówka/sugestia mile widziana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-04-2019, 01:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Osobiście? stawiam na basen. Jeśli nie boisz się wody i umiesz pływać to bardzo szybko zobaczysz pozytywne strony. I jeśli chodzi o ciało i kondycję i stan zdrowia. A pływanie aż tak nie męczy jak siłownia, przynajmniej mnie. Tylko mam poradę, zaopatrz się od razu w profesjonalne kosmetyki do mycia. polecam Triswim, w najlepszych cenach kupuję na https://sbrsports.pl/, szybko dostawa przychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-04-2019, 23:03
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Moim zdaniem warto iść na siłownię lub fitness . Fitness jest raczej dedykowany dla osób ,ktore chca schudnac i delikatnie wyrzezbic sylwetkę. Jak jestescie z okolic Krakowa to moge polecić Energym https://www.energym.com.pl/enerlife,176 Prowadzą fajne zajęcia , ktore dają dosyć szybkie efekty Ja np bardzo lubię zumbę, bo to zabawa polaczona ze skutecznym treningiem.

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 09-04-2019 o 23:03. Powód: 1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-04-2019, 11:44
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

A moim zdaniem każdy ruch jest zbawienny kiedyś mając problem z jakimkolwiek aktywnym wypoczynkiem, zaczęłam chodzić na siłownię ale tylko bieżnia, orbitrek albo rowerek. Niewiele to dawało, potem zaczęłam z chłopakiem ćwiczyć siłowo. Tutaj, wbrew temu co kobiety myślą, osiągnęłam to co chciałam a nawet więcej, bo waga się ustabilizowała a co do sylwetki - nie z tej ziemii no i dla urozmaicenia teraz chodzimy na zajęcia Strong by Zumba. Coś jak zumba, ale więcej ruchów wymagających siły a do tego troszkę sztuk walki i rytmu Mega!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-04-2019, 11:45
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

I jeszcze dodam, że bardzo ważna była dla mnie dieta. Praca niestety nie dawała mi wiele wolnego czasu ale zaczełam już dawno korzystać z kateringu Wygodna Dieta. I cały zestaw posiłków dostawałam rano i miałam spokój jedzenie wysokiej jakości a do tego różnorodne menu. Jest w czym wybierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-04-2019, 11:49
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Fitness to naprawdę świetne rozwiązanie i warto je wziąć pod uwagę. Takie miejsca jak na przykład fitness lublin: https://akademos.pl/ mają bardzo dużo do zaoferowania. Spośród tak bogatej oferty zajęć na pewno z łatwością wybierzecie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-04-2019, 16:00
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Ja chodzę na siłownię i czasem na zajęcia fitness. Ale efekty w zmianach mojej sylwetki zaczęłam zauważać dopiero wtedy, kiedy przycisnęłam dietę. Aktualnie zamawiam catering dietetyczny Diet4U i bardzo sobie chwalę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-04-2019, 17:00
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ćwicząc na siłowni i budując masę mieśniową warto pamiętać o kuracji po cyklu - https://shop-prohormones.pl/pl/pct-po-cyklu Jest to bardzo ważne dla zdrowia. Ja od jakiegoś czasu chodzę na siłowinię i mam nadzieję na zbudowanie porządnych mięśni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-04-2019, 13:00
karolinar karolinar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 8
Domyślnie

Każda sama powinna zdecydować co sprawia jej przyjemność, czy chodzenie na siłownie, basen czy fitness. Bo inaczej jeśli będziemy się do czegoś zmuszać to szybko stracimy motywację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-05-2019, 17:27
OlaVida's Avatar
OlaVida OlaVida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej lubię chodzić na basen i siłownię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.