kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-11-2016, 12:31
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie badania genetyczne

Hej, Czy ktoś z Was robił sobie badania prenatalne w trakcie ciąży ?
Ja znalazłam dobrego lekarza http://prenatalne-badania.pl/
Jeśli tak, jest się czego bać ? bo naprawdę zaczynam się mocno stresować, a myślę, że takie badania powinna zrobić każda kobieta, proszę o opinie

Ostatnio edytowane przez karolcia89 : 28-11-2016 o 14:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-01-2017, 15:45
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Poz atego typu badaniami warto zrobić tez badanie słuchu.
Tego typu badanie możesz wykonać m.in w gabinecie Strefa Słuchu - http://www.strefasluchu.pl/zakres-uslug/ Sama raz w roku chodze z dziećmi na badanie słuchu i uważam, że każdy powinien je wykonywac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2017, 17:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja się na tym kompletnie nie znam i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała ich robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-03-2018, 21:12
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Co do badań prenatalnych, to moja siostra robiła je u dr Rozmus Warcholińskiej, która profesjonalnie się tym zajęła, wszystko jej dokładnie wytłumaczyła i opisała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-03-2018, 09:01
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Nigdy nie robiłam takich badań, czy one nie są bardzo drogie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-05-2018, 09:38
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Badania

Z tego co pamiętam, to jedna z moich ciotek robiła takie badania. Pierwsze dziecko, jakie urodziła, bardzo się rozchorowało i po kilku latach zmarło. Długo czekali na następne, więc kiedy zaszła w ciążę, po prostu wykonała takie badania, by wiedzieć, czego może się spodziewać. Kolejna za to miała problem z ustaleniem ojcostwa, dlatego w tym laboratorium https://zdrowegeny.pl/ustalenie-ojcostwa zrobiła testy i wszystkiego się dowiedziała w przeciągu kilku tygodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2018, 20:40
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Znaczy się z badań aktualnie planuje wykonać badania genetyczne Medistore. Nie wiem jak u was, wygląda sytuacja. Czy ktoś w rodzinie był chory na raka, czy też nie- ale moim zdaniem warto wykonać tego typu badania. W razie czego zawsze można szybko zareagować na niego i wykonać odpowiednie leczenie. Prawda? Jeżeli chodzi o mnie to były u mnie przypadki zachorowań na raka. Dlatego podjęłam decyzję, że wykonam badania genetyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-09-2018, 17:45
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Ja równiez chodzę do pani doktor Rozmus Warcholińskiej! Jest naprawdę super. I też teraz ma bezpłatna ofertę od unii dla młodych kobiet. Dla mnie była to świetna nowina, bo trochę miałabym problem z zapłatą za takie badanie prywatnie. A tu proszę, USG 3D za darmo! Też nie chciałam isć do nikogo innego, bo świetnie przeprowadziła badania mojej siostrze. Wtedy jeszcze była w św. Łukaszu, zaś teraz przyjmuje w Gyncentrum w Częstochowie, gdzie ma jeszcze lepszy sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-09-2018, 12:21
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Jeśli już mówicie o badaniach genetycznych, to nie zapomnijcie o bardzo ważnych badaniach, jakimi są badania genetyczne dzieci. Jeśli tylko zauważyliście niepokojące objawy, na przykład w rozwoju dziecka, to warto wykonać takie badania. Dzięki nim możecie wprowadzić wczesne leczenie u dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-10-2018, 12:40
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Badania genetyczne w ciazy sa bardzo wazne. Pamiętajcie też, ze niektóre badania można wykonać tylko w określonym tygodniu dlatego trzeba bardzo pilnowac terminów. Dobre badania wykonuje centrum Gameta http://badanieprenatalne.com/usg-genetyczne/ . Do nich można zgłosić się na usg genetyczne czy amniopunkcje. Badania te wykonuja bardzo doświadczeni lekarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.