kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-11-2016, 22:08
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

wystarczy zamiast isc na lunch do fast fooda kupić sobie jabłko i je zjeść i będziemy nasyceni, mała rzecz ale powoli wprowadza zmiany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 19-11-2016, 07:57
megan megan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał angelo10
wystarczy zamiast isc na lunch do fast fooda kupić sobie jabłko i je zjeść i będziemy nasyceni, mała rzecz ale powoli wprowadza zmiany

Popieram! Metoda małych kroków sprawdza się jeśli chodzi o zmiany nawyków żywieniowych świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 30-12-2016, 21:23
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Dowiedziałem się ostatnio, że bardzo zdrowy jest ekologiczny olej słonecznikowy. Znalazłem taki na http://drpelc.pl/oleje/428-bio-olej-...-zielonki.html i chyba zdecyduję się go kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-01-2017, 10:10
kasiakuca kasiakuca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 12
Domyślnie zdrowe odżywianie

Dziewczyny, a czytacie etykiety na opakowaniach? Jakiś czas temu obejrzałam program w telewizji i byłam przerażona tym, co może znajdować się w jedzeniu. Od tego czasu zaczęłam zwracać uwagę co kupuję. Poszukuję w internecie informacji oraz firm, które nie modyfikują genetycznie żywności. Niedawno koleżanka poleciła mi tę firmę http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow. Odkąd kupuję od nich produkty to mam pewność, że drób jest bez antybiotyków. Kury są zdrowe, pochodzą z rodzinnych gospodarstw i trzymane w czystym kurniku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-01-2017, 16:03
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

A gdzie kupujecie produkty naturalne i pozbawione chemii? Ciężko znaleźć jakiś konkretny punkt. Ja mam namiar na sklep z żywnością ekologiczną o nazwie Ekoskrzyneczka.pl.
Oferują m.in. oleje, makarony, kasze, mąki, miody, produkty bezglutenowe. Wszystko wolne od konserwantów i sztucznych barwników. Polecam zakupy tam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-03-2018, 18:47
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 181
Domyślnie

Warto pamiętać, że żywność zwłaszcza tą zdrowoą warto przechowywać w pojemnikach próżniowych, wtedy dłużej zachowują świeżość. Ja swoje znalazłam na http://sklep.dafi.pl/produkty/pojemn...ozniowe.html/*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 03-04-2018, 17:03
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Ja zaczęłam się inaczej odżywiać ponieważ od miesiąca jestem na diecie z cateringu dietetycznego warszawski dzień. Zamawiam sobie taka dietę i w końcu czuję że zdrowo sie odżywiam i jadam regularne posiłki. Czuję się teraz fantastycznie i mam mnóstwo energii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-11-2018, 12:38
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja staram się na co dzień zdrowo odżywiać i dbam o to, by dieta moja i mojej rodziny była odpowiednio zbilansowana i bogata w najważniejsze składniki. Sięgam też po żywność naturalną, bez żadnych dodatków konserwujących. Polecam zamawiać w sklepie KruKam - mają wyjątkowo bogatą ofertę np. past, olejów, mąk, przypraw, kaszy itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 15-11-2018, 11:30
kapitalna.p kapitalna.p is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 14
Domyślnie

Dla mnie zdrowe odżywianie opiera się przede wszystkim na wysokiej jakości, naturalnych produktach. Ja całkiem niedawno zmieniłam swoją dietę i walczę o idealną sylwetkę - trzymajcie kciuki! Teraz staram się jeść dużo warzyw, 0 słodyczy, orzechy, ryż bio. Mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 16-11-2018, 18:53
Robertson Robertson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że zdrowa żywność to tylko jeden element całej układanki. Pytanie tylko jak zadbać o nie wszystkie? Ostatnio natrafiłem na ciekawy blog dla mężczyzn https://meskierady.pl/ . Czy ktoś z Was czyta takie strony i może odpowiedieć mi na pytanie czy to się opłaca? Z góry dzięki za odpowiedzi !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.