![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
#1
|
|||
|
|||
|
Gdzie organizowaliście swoje wesela? W sali weselnej, restauracji, remizie?
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Ja zdecydowałam się na restaurację i padło na Kolorową, która znajduje się w Olsztynie. Przekonały mnie do tego przede wszystkim dobre opinie związane zarówno z samą organizacją wesel, jak i smacznym jedzeniem. Przyjęcie naprawdę się udało i z pewnością wszyscy będą mieli co wspominać. Gdybyś była zainteresowana, to tutaj masz adres stronki tej olsztyńskiej restauracji http://kolorowa.olsztyn.pl/. Lokal jest wyjątkowo klimatyczny.
![]() |
|
#3
|
|||
|
|||
|
My organizowaliśmy wesele w hotelu best western efekt express w krakowie. Piękne i eleganckie miejsce! To był naprawdę świetny wybór.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
My nasze wesele będziemy organizować w typowej sali weselnej. Mamy już zaklepane miejsce i niedługo zaczniemy wszystko dopinać. Ponieważ jednak minusem sali jest słaba dekoracja, to chyba dokupimy coś od siebie (np. tu - https://www.partybox.pl/dekoracje-stolu,2941). Chcemy bowiem, żeby wszystko było naprawdę piękne i dopasowane. Wiadomo, że wesele urządza sie raz w życiu więc chcemy żeby to na co mamy wpływ było wykonane perfekcyjnie
![]() |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Jeśli szukacie jakiegoś fajnego, przytulnego miejsca w okolicach Warszawy, to mogłaby się Wam spodobać sala w restauracji http://naskrajnej.pl/ Czytałam kilka opinii Par Młodych i były bardzo pozytywne. Miejsce cechuje się świetną kuchnią polską.
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
My z mężem organizowaliśmy w sali weselnej. Uważam, ze sale są lepiej przystosowane niz restauracje, my postawiliśmy na Venge w Łodzi. Było ogólnie super! i jedzenie i atmosfera!
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
My z kolei organizowalismy wesele w restauracji best western efekt express w krakowie. Wesele bardzo nam się udało, było po prostu wyjatkowe. Wszyscy nasi goście sa bardzo zadowoleni.
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
Polecam Holiday Inn Dąbrowa Górnicza: http://hidabrowa.pl/pl/wesela. Sala weselna, którą dysponują, jest naprawdę ogromna. Jest też dostosowana do różnych takich imprez - nie ma filarów, stoliki są okrągłe - do tego parkiet, scena, a na miejscu przepyszna restauracja. Myślę, że spodoba się zarówno Wam, jak i gościom.
|
|
#9
|
|||
|
|||
|
Ile teraz się płaci za wynajem takiej sali?
|
|
#10
|
|||
|
|||
|
Jestem przekonana, że dzisiaj bez większych problemów znajdziemy ładną salę weselną. Wiele interesujących propozycji tego rodzaju posiada w swojej ofercie 4-gwiazdkowy Hotel Witek w Krakowie http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html . Możemy tam postawić zarówno na salę kominkową, jak i Witkową Salę, a jednocześnie przy organizacji przyjęcia weselnego w określonych terminach, uzyskamy spore rabaty.
|