kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-04-2019, 15:43
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Aranżacja wnętrza

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Poszukuję fajnych dodatków jak i mebli w stylu skandynawskim . Polecicie mi jakieś miejsce gdzie dostanę takie rzeczy? Zależy mi także aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl ponoć mają tam meble i dodatki w różnym stylu . Kupowaliście u nich ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2019, 09:21
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nawet w Pepco są takie dodatki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2019, 12:50
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

wbrew pozorom nie tak latwo polaczyc estetykę z funkcjonalnoscia w czasie aranżacji - a są to kluczowe kwestie przy tego typu czynnosciach. Na Waszym miejscu poradzilabym sie tu profesjonalistow jak np ekipa Olkam które oferuje takie kompleksowe wykończenia pod klucz Radom - Na ich stronie mozecie przejrzec ich realizacje, ktore robią wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-10-2019, 13:09
abc1993s abc1993s is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Siemanko wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-10-2019, 18:25
korekjanek Mężczyzna korekjanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam już umeblowane wnętrze, pozostały jeszcze jakieś dodatki, ale to zostawię mojej kobiecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2019, 16:24
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

W sieci jest sporo takich miejsc, gdzie znajdziesz ciekawe dodatki do salonu, ale ja polecam Ci zerknąć na przykład na wazony w Miloohome, bo jest tam taki wybór, jakiego w zasadzie nigdzie indziej nie spotkałam. Każda forma, różne wzory, praktycznie z każdego rodzaju szkła czy ceramiki, w niemal wszystkich kolorach. Naprawdę trudno tam nie znaleźć czegoś na swoją kieszeń i pasującego do wnętrza!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-01-2023, 15:09
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

W kwestii profesjonalnej pomocy, ja zdecydowanie polecam https://architetto.pl/ Zaufałam im powierzając mój dom do zaprojektowania i całkowicie nie żałuję. Wszystko wygląda znakomicie, zdecydowanie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-01-2023, 17:07
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeśli szukasz rzetelnego miejsca, w którym możesz dowiedzieć się wiele o projektowaniu domów, to proponuję Ci odwiedzić http://everhome.pl/ . Jestem pewien, że się nie zawiedziesz, bo jest tam wiele ciekawych informacji na ten temat. Daj znać, co uważasz o tym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-02-2023, 09:44
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Tak naprawdę to są niezwykle ciekawe kwestie i ja jeszcze jestem zdania, że właśnie posiadanie tej właściwej wiedzy na ten temat jest czymś istotnym. Home design blog jest bardzo dobrym miejscem gdzie tak naprawdę to każdy z nas może dowiedzieć się czegoś więcej na te tematy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-02-2023, 10:35
lenami lenami is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

uwielbiam dekorować, zmieniać, bawić się stylami i czasem nawet sama coś przerobię
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.