kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 28-07-2017, 13:54
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Są różne upodobania. Ja też mam różnie, zimą np. wolę herbaty smakowe a latem piję więcej kawy. Ostatnio zakupiłam ekspres do kawy na kapsułki, bo jest prosty w obsłudze. Niektórzy nie doceniają kawy tego typu ale kawa z mojego Nautilusa smakuje wyśmienicie. Polecam sklep https://sklepczekolada.pl/ , bo oferują kawy i herbaty wysokiej jakości, a ich belgijska czekolada do picia zaskoczy pozytywnie nawet najwybredniejszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 01-08-2017, 01:22
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja jestem zdecydowana fanka wody dodaje sobie do niej rozne dodatki - ziola, owoce, warzywa i tworze takie smakowe wody. Czytalam tez ostatnio artykul, ze woda wodzie nie rowna https://www.darnatury.pl/blog/article/rodzaje-wody i zastanawiam sie, ktora tak rzeczywiscie jest najlepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 07-09-2017, 22:22
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Ja od czasu do czasu lubię się napić dobrego winka. Wiele ciekawych propozycji widziałam na; http://wineavenue24.pl/pl/wino-czerwone . Może warto kupić kilka sztuk i niech stoją i czekają na swoją kolej ale taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 08-09-2017, 08:38
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Moją miłością jeśli chodzi o napoje a zwłaszcza ciepłe napoje jest herbata. Od dziecka pije ogromne ilości herbaty i nie wyobrażam sobie śniadania i kolacji bez dużego kubka tego napoju. Wiem, wiem, że jest to niezbyt zdrowe, bo rozrzedza kwasy żołądkowe i spowalnia trawienie, ale nie mogę żyć bez herbaty. Do niedawna preferowałam czarną herbatę z cytryną i miodem, ale od niespełna miesiąca moim faworytem jest organiczna zielona herbata z aloesem, którą kupuje tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/H...na-Clipper/909 . Polecam, bo jest przepyszna i myslę, że większości z Was bardzo posmakuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 29-09-2017, 10:51
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

Ja ostatnio eksperymentuję z kawą różnego rodzaju niedawno kupiłam bardzo dobrą ziarnistą tutaj: http://www.sklepkawa.pl/. Kiedyś nie przepadałam za kawą ale od pewnego czasu piję jej bardzo dużo, nie wiedziałam, że jest aż tyle rodzajów i możliwości przygotowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 29-09-2017, 11:09
ladyshin ladyshin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 31
Domyślnie

kawa, różne herbaty smakowe, czekam na pierwsze przymrozki i grzane piwo lb wino w sklepie kuchnianawidelcu są takie genialne dzbaneczki do grzanego ppiwa lub wina można na dole postawić podgrzewacz, taką swieczke małą i cały czas nam utrzymuje ten napój ciepło, dla mnie świetna sprawa, uwielbiam wieczorami pić takie napoje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 20-10-2017, 12:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Głównie piję wodę, zwłaszcza latem smakuje mi najlepiej warszawska kranówka a jak się robi chłodniej to robię z niej herbatę albo kawę i też jest ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 10-11-2017, 06:13
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Kawa, herbata, woda - jasne, że to wszystko piję. Ale ostatnio miała okazję brać udział w Wieczorze Włoskich Smaków i kosztować tam bardzo ciekawego trunku - mianowicie grappa Villa de Varda. Niby mocny, bo 40%, ale w smaku delikatny i nie czuć było tej mocy. Ciekawe doznanie smakowe. Na pewno jak będę mieć okazję to spróbuję jeszcze raz, bo ma zupełnie inny smak niż alkohole, które dotychczas kosztowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 10-11-2017, 09:36
mirko321 Mężczyzna mirko321 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

kawa jest bardzo dobra

_____________________
Detektyw Siedlce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 13-11-2017, 12:15
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ostatnio polubiłam białą herbatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.