kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-06-2016, 21:56
Alisson's Avatar
Alisson Alisson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 21
Domyślnie

U mnie zawsze sprawdzają się kremy VICHY. Obecnie używam Liftactiv Supreme do skóry suchej - oprócz ujędrniania ma on też właściwości nawilżające. W ogóle kosmetyki Vichy są na bazie wody termalnej, a ta jest bardzo dobra dla takiej odwodnionej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-06-2016, 07:46
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Vichy niektóre kremy ma dość dobre, ale niektóre moim zdaniem nie są kompletnie warte swojej ceny. Poza tym są to bardzo drogie kremy, na które nie stać większości osób, bo jak ktoś zarabiający najniższa krajową może sobie kupić krem za 100zł jak ma wiele innych opłat? Są w drogeriach dostępne kremy, które są tanie, a są wysokiej jakosci. Najłatwiej je znaleźć szukając produktów z odznaczeniem Laur Konsumenta. Ja sama zaczęłam tak robić, gdy przeczytałam ten artykuł http://www.strefabiznesu.pl/artykul/...tkowego-efektu i już nie wydaje 100zł na kremy, a wydaje 20-30zł i są to kremy tak samo dobre jak te za 100zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-07-2016, 13:16
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Z tego co się orientuję to najlepsze kremy robi eloderm. Ostatnio zamówiłam sobie z tej marki http://www.eloderm.pl/eloderm-krem-75ml Moja dobra znajomi mi Go poleciła. Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry twarzy oraz świetnie ją nawilża. A co Wy o tym sądzicie ? Ciekawa jestem czy któraś z Was już korzystała z tego kremu. Jak tak to piszcie opinie swoje na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-07-2016, 09:08
Alisson's Avatar
Alisson Alisson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 21
Domyślnie

Wiele zawodów co do kremów wynika z tego, że nie sa dobrane często odpowiednio do rodzaju cery. Choćby krem kosztował i 500zl, a nie jest dobrany do cery to i tak cudów nie zdziała. Moje wszystkie kremy z vichy dobieram zawsze pod siebie i nigdy się nie zawiodłam jeszcze na żadnym kosmetyku z tej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2016, 13:10
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Niestety taka jest prawda. Jak nie znasz rodzaju swojej cery to nie masz co liczyć że krem przyniesie efekty. Ja mam cerę mieszaną i bardzo podoba mi się krem do twarzy z http://farmona.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ Farmona ma świetne kosmetyki i już nie raz się o tym przekonałam. Do tego nie są wcale drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-07-2016, 13:37
MirkaRe MirkaRe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 4
Domyślnie Vichy dla każdego

Cytat:
Napisał Alisson
Wiele zawodów co do kremów wynika z tego, że nie sa dobrane często odpowiednio do rodzaju cery. Choćby krem kosztował i 500zl, a nie jest dobrany do cery to i tak cudów nie zdziała. Moje wszystkie kremy z vichy dobieram zawsze pod siebie i nigdy się nie zawiodłam jeszcze na żadnym kosmetyku z tej firmy.
To właściwie najważniejsza sprawa dobrać krem do siebie, do własnej skóry, wieku itp, myślę, że też nie ma co oszczędzać, nie jestem przekonana do tzw tanich kremów, też używam kremów Vichy i dobrałam je i do skóry, mam cerę mieszaną, i do wieku, jestem około 50tki, więc wybrałam kosmetyki Vichy z grupy Neovadiol, właśnie specjalnie opracowana kompletna linia do pielęgnacji, regeneracji skóry kobiet w tym wieku, używam już od dość dawna i przynosi to efekty, moja skóra nadal wygląda bardzo dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-08-2016, 23:07
Martas Martas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 6
Domyślnie

Skoro skóra zaczyna Cię swędzieć, to wg mnie jest to objaw odwodnienia. Kiedyś tak miałam, ze bardzo mało piłam i skóra mimo nawilżenia była sucha jak wiór. Polecam Ci pić dużą ilość wody, a jeśli chodzi o pielęgnację wypróbuj serum liftactiv supreme od Vichy. Powinno pomóc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-08-2016, 13:55
kbakowska275 kbakowska275 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

znalazłam taką ciekawą stronę z kosmetykami novesan precio
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-09-2016, 16:15
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja uważam ze zmarszczki na czole czy mimiczne najprościej jest zlikwidować laserem. Jednak warto kupić krem http://naporost.pl/ Stosuje się ten krem znieczulający na pół godziny przed zabiegiem. Bardzo skutecznie zwalcza odczuwanie bólu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-01-2017, 15:31
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Powiem Ci, że u mnie więcej zdziałała zmiana kosmetyku do mycia niż kremu do twarzy. Zaczęłam ją myć tą oliwką http://www.laroche-posay.pl/produkty...ProductId=4147 i od tego czasu swędzenie czy łuszczenie się skóry minęło. Kremu też nie muszę nakładać kilka razy dziennie. W zupełności wystarcza raz dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.