kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-02-2017, 16:51
Anna.Panna Anna.Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 36
Domyślnie

Nie używaj wszystkiego jak leci bo tylko zepsujesz sobie cerę. Wybierz jeden sprawdzony krem i jego użyj. Może jakiś naturalny krem z ekobieca. Ja mam tam swój jeden ulubiony i nie zmieniam. Jeśli to nie zadziała to po prostu idź do dermatologa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-02-2017, 18:57
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Kiedyś miała podobnie. Moja dermatolog zaskoczyła mnie totalnie bo poleciła mi kremy na bazie oleju z konopi. Zdecydowałam się na https://nasionamari.pl/index.php?id_...roller=product i powiem ci, że tak dobrego, naturalnego nawilżacza nigdy nie miałam! Oczywiście wszystko jest w 100% legalne itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-03-2017, 14:14
Ania22 Ania22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie

Ja stosuję nawilżający krem z AA. Jest na prawdę godny polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-03-2017, 22:20
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Kremy to tylko wyrzucanie kasy w błoto. Coś o tym wiem. Możecie spowolnić pojawianie się zmarszczek ale nie na długo. Zamiast wydawać pieniądze na niepotrzebne kosmetyki lepiej udać się do specjalisty, który rozwiąże ten problem. W klinice p. Gęsickiej mają takie zabiegi http://joannagesicka.pl/likwidacja-zmarszczek/ , po których skóra faktycznie wygląda zdrowiej i młodziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-09-2017, 14:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie kremy ale te dobre doskonale się sprawdzają, używam ostatnio masła do ciała awokado z serii vegan friendly bielendy, doskonale nawilża i regeneruje skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-01-2018, 02:15
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ja z tym problemem poszłabym do dermatologa, ponieważ te objawy nie końca są w porządku. Można je porównać do objawów nużeńca. Na wszelki wypadek zrób sobie padania. A o tym okropnym pasożycie możesz przeczytać sobie na stronie nuzeniec.com.pl. Bardzo pomocne informacje tam znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.