kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 15-10-2021, 15:11
Koda3 Koda3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 11
Domyślnie

Od dawna jestem właścicielem działalności, która zajmuje się zamianą podłóg. Wszelkie listwy podłogowe sprowadzamy ze stron internetowych, bo koszty towarów są wyjątkowo opłacalne w porównaniu do placówek stacjonarnych. Zazwyczaj byliśmy zachwyceni z klasy materiałów, z tego powodu następne zamówienia zrealizujemy przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 17-10-2021, 16:27
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

mój mąż z palet zrobił dla syna do sypialni łóżko wyszło świetnie pomalował na biało i dokupilismy materac lateksowy na stronie https://materacyk.pl/produkt/materac...ers-model-ml1/ i ma łóżko jak talala
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 20-10-2021, 12:36
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

Też nam przez myśl przeleciała budowa takiego łóżka ale córka słyszeć nawet o takim nie chciała. Upatrzyła sobie łóżko w scandicsofa.pl i nie powiem jak je nam pokazała, doszliśmy do wniosku, że to te same pieniądze a komfort i wygląd nie do porównania. Teraz wiemy, że podjęliśmy słuszną decyzję. To łózko posłuży jej jeszcze lata, a ona chwali je sobie nie tylko za wygląd ale przede wszystkim za komfort, a to najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 25-10-2021, 22:29
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Warto wiedzieć, czego konkretnie szukacie. Moim zdaniem kluczem może być przede wszystkim postawienie na takie meble, które faktycznie mogą sprawdzić się w Waszym mieszkaniu. Jeśli szukacie inspiracji w internecie, to powinniście zajrzeć do https://www.brw.pl/szafki_rtv/ i samodzielnie się zastanowić, co będzie dla Was odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 27-10-2021, 11:26
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

Szczerze mówiąc nie jest takie proste aranżowanie mieszkania. Teraz też znalazłam dekoracje ścienne creativa i zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie. Cena okej, ale czy w tej cenie nie można wymyślić czegoś lepszego jak Wam się wydaje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 21-11-2021, 09:12
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anka21
Jasna sprawa. Dobrze dobrana pościel może mieć ogromny wpływ na komfort snu, dlatego też warto dobrze to przemyśleć.

Dokładnie tak, jak mówisz, w sypialni wszystko ma znaczenie i może sprawić że będzie nam sie spało lepiej, albo gorzej.
Ja to ja urządzałam sypialnię to zwracałam uwagę i na materac, łóżko i pościel i na kolory ścian, a nawet na to, żeby firany w tym pomieszczeniu były na tyle wizualnie eleganckie, żeby mi się z łóżka na nie przyjemnie patrzyło.
Mogę nawet podrzucić namiar na firany do sypialni ze sklepu firanybachowice.pl - piękne mają tam propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 22-11-2021, 05:45
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Warto pomyśleć też o eleganckich zasłonach . Zobaczcie tu https://nietylkofiranki.pl/178-zaslony-gotowe-na-tasmie Jest tu ich bardzo duża oferta w różnych wzorach i kolorach. Na pewno każdy znajdzie propozycje dla siebie. Warto - bo ceny promocyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 23-11-2021, 07:37
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 252
Domyślnie

Myślałaś o szafie do sypialni? Polecam meble ze strony http://sklepabcmeble.pl/491-szafy-2-drzwiowe. Zamówiłam od nich szafę. Jest bardzo solidna i pakowna. Jestem w stanie zmieścić w niej wszystkie swoje ubrania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 23-11-2021, 11:33
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Urządziłam sypialnię w odcieniach beżu, bieli i w granacie, szafę zamówiłam na wymiar i uważam, że jest to dla mnie sypialnia idealna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 02-12-2021, 09:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Przy aranżacji sypialni najważniejszy według mnie jest wybór odpowiedniego łóżka. Duży wybór eleganckich, wygodnych i praktycznych łóżek znajdziecie na stronie https://domyou.pl/208-lozka . Tapicerowane łóżko z wezgłowiem z ekoskóry doda elegancji i szyku każdej sypialni. Meble są wykonane bardzo solidnie a wybór kolorystyki i materiałów, pozwoli dopasować łóżko do wnętrza każdej sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.