kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-03-2022, 07:23
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie Gastronomia - jak się za to zabrać?

Jak się odpowiednio zabrać za wyposażenie gastronomii, na co zwrócić uwagę jeżeli chodzi o meble metalowe, ale także piece, zmywarki, lodówki i wiele innych. Z góry dzięki za wskazówki na pewno sprawdzę bo chcę do tego podejść z pełnym profesjonalizmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-03-2022, 09:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

Tutaj poszukiwania dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ z którą warto na pewno nawiązać długofalową współpracę jeżeli chodzi o wysoki poziom obsługi, dobrą organizację i co najważniejsze wysoki standard jakości przy doborze sprzętu przez piece, piekarniki, aż po meble metalowe. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-03-2022, 14:38
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Ja też dołączam się do opinii na temat Invest Horeca sprawdź dostępne kategorie w zakresie tego co jest Wam potrzebne do stworzenia swojej kuchni w lokalu gastronomicznym. W ich przypadku zdecydowanie można liczyć na dobre ceny, rozbudowaną ofertę propozycji i najwyższą jakość wykonania w razie pytań też zawsze służą wskazówkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-03-2022, 14:43
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

O super, no to zabieram się za sprawdzenie co i jak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-03-2022, 20:32
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Trzeba przede wszystkim wybierać miejsca, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć w wyposażenie gastronomiczne to mogę polecić jak najbardziej hurtownię Invest Horeca macie namiar na porządne i sprawdzone przeze mnie miejsce z dobrymi cenami. Mają tam bowiem w ofercie naprawdę różnorodny sprzęt gastronomiczny oraz niezbędne akcesoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2022, 21:38
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

A wiecie jak wygląda granita ? Uwielbiam i wydaje mi się że warto ją uwzględnić w lokalu gastronomicznym bo jest w Polsce coraz popularniejsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-05-2022, 17:40
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

W gastronomii trzeba pomyśleć o wielu rzeczach, np. o utylizacji oleju, który trzeba składować w specjalnych beczkach. Można je zamówić na TrafinOil.pl. Dostarczą je za darmo. Poza tym odbierają zużyty tłuszcz i mogą dostarczać regularne świeże partie oleju. Wygodą takiego rozwiązania jest to, że to oni kontrolują zużycie i wiedzą, kiedy w restauracji kończy się olej. Ciekawa opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-05-2022, 13:10
angelinajos angelinajos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 29
Domyślnie

Czasem nie dziwię się, że jakiś lokal się zamyka jak widzę podejście do klienta czy politykę cenową. Teraz startuje sezon i mam przygotowane 3 food trucki w trzech różnych miastach. Mam określone standardy, które muszą spełniać i dzięki temu łatwo mi jest zadbać o dobre oceny. Prowadzenie gastronomi nie jest łatwe, klienci potrafią przyczepić się do wszystkiego, a często ich argument są totalnie nietrafione. Biznes nie jest łatwy, ale bardzo satysfakcjonujący. Mogę dać namiar na firmę BANNERT https://przyczepygastronomiczne.pl/, zajmują się produkcją przyczep gastronomicznych i robią to dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-05-2022, 10:54
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie

Sklep Siorbet.pl ma świetną ofertę, jeśli chcecie zainteresować się sprzedażą lodów i granity. Myślę, że strona https://siorbet.pl/ przekaże Wam wszystkie najważniejsze informacje. Okres letni to idealny sposób na taki biznes i można naprawdę zarobić. Ja rozważam taką kwestię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-08-2022, 08:32
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

Przede wszystkim też ważny jest lokal - jak będzie wyglądał i w jakim miejscu się znajdzie. Dlatego jakby co tutaj https://wynajmerestauracje.pl/baza-lokali/ możecie zapoznać się z aktualną bazą lokali do wynajęcia oraz zakupu- koniecznie sobie sprawdźcie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.