kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-10-2022, 13:06
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 767
Domyślnie Studia podyplomowe

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad pójściem na studia podyplomowe i szukacie naprawdę interesującej uczelni, to zdecydowanie mogę wam polecić to miejsce https://www.ignatianum.edu.pl/studia-podyplomowe2 . Poziom kształcenia u nich jest naprawdę dobry. Myślę, że lepszej okazji nie znajdziecie. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym!
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-10-2022, 18:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

oczywiście że warto wybrać się na studia podyplomowe, polecam Ci rozważyć na przykład jakaś fajną uczelnie w Trójmieście, zerknij sobie na przykład co ciekawego oferuję Ci ta uczelnia https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplomowe/ może akurat jeden z kierunków wpadnie Ci w oko, powodzenia w wyborze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-09-2023, 12:32
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Odnośnie poszukiwań ciekawych kierunków w zakresie studiów podyplomowych, które pomogą Ci się rozwijać w konkretnym zawodowym kierunku to na pewno warto będzie w takim razie zapoznać sie z ofertą przygotowaną przez WWSZIP https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ ponieważ przygotowali mnóstwo możliwości, na przykład z branży e-commerce, coachingu oraz cyberbezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego rozwoju!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-09-2023, 12:59
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Na pewno studia podyplomowe dla nauczycieli są warte rozważenia. Moim zdaniem mogą dać duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Z tego co wiem, https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci oferuje różnorodne studia podyplomowe dla nauczycieli, od pedagogiki po psychologię. Dobrym pomysłem jest zapoznanie się z dostępnymi opcjami przed podjęciem decyzji. Zdecydowanie warto zauważyć, że takie studia mogą pomóc nauczycielom być na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-09-2023, 06:02
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

studia podyplomowe to fajny sposob na poszerzenie swoich kompetencji https://uczelniakorczaka.pl/ tu maja spory wybór kierunków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-10-2023, 14:01
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Najlepsze są studia informatyczne. One są naprawdę wspaniałe w mojej opinii. Takie rzeczy ja uwielbiam wręcz.
_____________________________________
Prace magisterskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-10-2023, 14:20
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba sprawdzić jakie kierunki studiów podyplomowych oferuje dana uczelnia. Potem zapoznać się z warunkami rekrutacji, większość tych informacji uczelnie zamieszczają na swoich stronach internetowych, nie trzeba jeździć i się pytać. I tak Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie umożliwia studia podyplomowe na takich kierunkach jak aranżacja wnętrz czy zarządzanie podmiotem leczniczym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-10-2023, 14:06
aaliyah.sporer's Avatar
aaliyah.sporer aaliyah.sporer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem warto studiować, nawet dwa kierunki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-10-2023, 11:00
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Internet to skarbnica możliwości znalezienia wymarzonej pracy. Dlatego też jeśli będziecie szukali konkretnych informacji oraz opcji to warto sprawdzić opcje jakie się pojawiają na przykład jeśli interesuje Cię praca dodatkowa Łódź. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i co najważniejsze będziesz mógł się zawodowo rozwijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-10-2023, 07:48
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Teraz jest naprawdę dużo mozliwości jeśli chodzi o studia też zdecydowałabym się na podyplomówkę by poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w konkretnym temacie. Jeśli skończyliście np fizjoterapię to warto pomyśleć o osteopatii. w Warszawie znajdziecie ją m.in na Warszawskiej Akademii Medycznej. świetna szkoła, wysoki poziom nauki a do tego międzynarodowa kadra wykładowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.