kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2021, 12:24
Janek92145 Mężczyzna Janek92145 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie ciąża

Witam, nie wiecie gdzie można znaleźć informacje na temat ciąży? Z tego co wiem to na stronie https://mamadha.pl/ znajdziecie bardzo dużo informacji na temat ciąży. Znacie inne strony z takimi informacjami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-08-2021, 09:42
sunq sunq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 18
Domyślnie

super dzięki, z pewnością przydadzą mi się takie informacje
___________
szukam sponsora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-08-2021, 18:18
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja bym na waszym miejscu od razu szukała prywatnych przychodni i szpitala. Wyposażenie szpitali - meble, sprzęt medyczny i obsługa jest całkiem na innym poziomie. Niestety nasza państwowa służba zdrowia to coraz gorsza sprawa. Ja przy pierwszym porodzie niestety o tym nie wiedziałam i się nasłuchałam od pielęgniarek, łóżka były niewygodne, a sala porodowa niedostosowana do porodów. Za drugim razem poszłam do prywatnej placówki i miałam świetną opiekę, do tego w sali porodowej pełne wyposażenie do różnych pozycji. Piłki, wygodne fotele, a to wszystko ma wpływ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-08-2021, 15:02
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To naprawdę ważne kwestie, których nie powinniście lekceważyć. Ja mogę Wam na pewno zasugerować, byście zajrzały do https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ i tam poczytały więcej na temat zwalczania lęku związanego z porodem. Czuję, że to może być dla Was bardzo cenne, przekonajcie się o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-08-2021, 21:21
Sertygio Mężczyzna Sertygio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 7
Domyślnie

Rzeczywiście wiele fajnych informacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-08-2021, 19:22
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

A słyszałaś może o badaniach prenatalnych w ciąży jakie warto wykonać pod kątem chorób genetycznych? Wiele kobiet się na takie decyduje. Kwestia dokładności, zakresu badań. Najbardziej polecany jest test NIFTY Poznań , jedyny który posiada ubezpieczenie wyniku. Też czytałam, że test Nifty został wykonany już ponad 6 mln razy i to na całym świecie, do tego ma szeroką walidację kliniczną i przez to jest wiarygodny. A przy tym bezinwazyjny, z próbki krwi mamy się go wykonuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-09-2021, 21:18
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli potrzebujesz polisy lub ubezpieczenia które pomoże ci nie tylko mieć najlepszą opiekę lub wsparcie to stawiaj na najlepszych jak na przykład ta ubezpieczalnia https://superpolisa.pl/partner/ergo-hestia/ Działają na rynku od wielu lat i mają szeroki wybór produktów który zapewni ci ochronę w każdym aspekcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-09-2021, 16:15
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Ciąża to naprawdę magiczny i wyjątkowy czas . W końcu udało się- oczekujecie swojego maluszka... A czas szybko leci, także warto go wykorzystać na konkretniejsze przygotowania. Mnie podoba się dlatego oferta Centrum dla Kobiet aKuku Kukulscy http://www.polozna.com.pl , bo oni wspierają przyszłe matki i to szczegółowo. U nich możecie skorzystać z porad położnych, możecie zapisać się na ciekawe i zarazem pomocne warsztaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-09-2021, 17:38
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Ja jak byłam w ciąży i chciałam wykonać badania prenatalne to wybrałam się do Olmedical. Klinika jest jedną z najlepszych, dodatkowo ceny nie są wysokie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-09-2021, 10:25
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jeśli podczas ciąży zależy Wam na pomoc w zakresie radzenia sobie z problemami zdrowotnymi zarówno w przypadku migreną, bezsennością, problemem kręgosłupa, czy układu kostnego to na pewno warto w mojej opinii rozważyć skorzystanie z pomocy https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia-kobiet-w-ciazy/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na świetne podejście, dobry kontakt i odpowiednio dobrane działania fizjoterapeutyczne które na pewno Wam w tym okresie ulżą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.