kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 04-10-2022, 21:51
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto generalnie wiedzieć co można jeść w okresie ciąży, a czego raczej unikać. Nie wszystko bowiem jest wskazane. Trzeba więc uważać. Na temat buraków tutaj https://puppo.pl/burak-w-ciazy-czy-jest-bezpieczny/ możecie się dowiedzieć. Trzeba zawsze sprawdzać czy dane warzywo, owoc czy inny produkt jest bezpieczny. Należy dbać nie tylko o siebie, ale także o dziecko i jego zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 05-10-2022, 13:30
hankkaxx hankkaxx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 4
Domyślnie

Praktycznie całą ciążę musiałam przeleżeć bo była ona zagrożona, na szczęście córka urodziła się zdrowa co jest jednak najważniejsze bo bardzo obawiałam się właśnie o nią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 05-11-2022, 13:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Jestem ciekawa czy wiecie w jaki sposób działają tabletki antykoncepcyjne i jak wpływają na gospodarkę hormonalną kobiet. Jeżeli chcielibyście się tego dowiedzieć, zajrzyjcie na stronę: https://onlinerecepta.pl/tabletki-an...ormonoterapii/ Znajdziecie tutaj wszystkie odpowiedzi dotyczące antykoncepcji, menstruacji itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 08-11-2022, 13:38
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-01-2023, 12:56
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Zobacz sobie test nifty warszawa cena. moim zdaniem warto wykonać to badanie od 10 tc. Dla świętego spokoju. Sama chcę się umówić na test. jest szybki i bezpieczny no i daje takie poczucie spokoju Ja jestem kłębkiem nerwów obecnie i nie wyobrażam sobie tak się stresować do końca ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 09-02-2023, 19:34
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Obecnie jestem na etapie kompletowania wyprawki i fajne rzeczy sobie na Ceba znalazłam. Zamawiałam od nich kocyki, ręczniczki, pościele i poduszkę do karmienia. Bardzo fajna jakośc i staranne wykonanie- rzeczy są po prostu piękne;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 14-02-2023, 15:27
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jak już mowa o ciąży, to podczas porodu może się pojawić coś takiego jak makrosomia płodu. To inaczej brak współpracy między matką a płodem, co może doprowadzić do indukcji porodu. Skontaktujcie się ze swoim lekarzem, a on z pewnością wyjaśni wam na czym dokładnie to polega
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 16-02-2023, 17:21
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Obecnie jestem na etapie kompletowania wyprawki i fajne rzeczy sobie na Ceba znalazłam. Zamawiałam od nich kocyki, ręczniczki, pościele i poduszkę do karmienia. Bardzo fajna jakośc i staranne wykonanie- rzeczy są po prostu piękne;D

Ja z Ceba mam dla siebie poduche do spania i jestem z niej mega zadowolona- mó totalny must have! ale własnie widziałam te och śliczne kocyki i ręczniczki więc na dniach będę robic kolejne zamówienie;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-05-2023, 18:55
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Z Ceba też mam sporo fajnych rzeczy dla synka. Mają duzy wybór a produkty są starannie i estetycznie uszyte, z przyjemnego i oddychającego materiału.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 16-05-2023, 20:17
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli jesteś w ciąży to potrzebujesz świetnej opieki a taką zapewni ci ta placówka onkolmed.pl Mają świetnych specjalistów i wysoki poziom opieki. NA pewno dzięki nim nie będzie żadnych komplikacji z ciążą. Dla osób z stolicy najlepsza placówka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.