kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-01-2018, 22:16
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Witajcie ! Dziewczyny zaczełam zastanawiać się nad wyprawką i szukam jakiegoś dobrego wózka , nie bardzo wiem jakiej firmy są najlepsze. Czytałam że w smykolandzie mają fajny wózek bliźniaczysą bardzo dobre i godne polecenia , jak uważacie ? Któraś z Was używa ich ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-02-2018, 14:48
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Nie mam bliźniaków więc za wiele na temat takich wózków nie wiem a my używamy xlandera więc może coś oni mają dla bliźniaków? Koleżanka teraz kupiła tej firmy wózek do biegania więc wybór mają duży na pewno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-05-2018, 11:10
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Takich wózków jest teraz sporo w sklepach. Patrzyłam na taki https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...erowy-5476.php wózek dla bliźniaków. Jaki wam się podoba? Musi on być solidny, ale mimo wszystko lekki i praktyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2018, 12:42
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Ja w wózkach blizniaczych też nie mam za dużego doświadczenia ale generalnie bardzo sobie chwalę markę Euro Cart. Używamy obecnie spacerówki model Passo i jak dla mjie to strzał w 10 Leciutko się podbija, sprawdza się dobrze zarówno na asfalcie jak i bardziej wyboistym terenie. 4-stopniowa regulacja oparcia aż do pozycji leżącej, wszelkie możliwe zabezpieczenia w standardzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-11-2018, 08:09
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja też mam x-landera którego opisuje ta blogerka http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ i uważam że nie ma od niego bardziej bajeranckiego i ładnego wózka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-04-2021, 09:48
Domisia. Domisia. is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 90
Domyślnie

A jaki wózek pojedynczy dla malucha? Na oku mamy https://insevio.com/, spodobał mi się praktycznie od razu ze względu na wagę i kompaktowy wygląd Co sądzicie o nim?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-04-2021, 12:31
kane98's Avatar
kane98 kane98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was kupił wózek używany?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-04-2021, 15:44
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja mam anex m/type i jestem z niego zadowolona. Jest wygodny, poręczny, solidny i łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-04-2021, 19:21
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Mój wózek to Craft z outletu Coletto https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft...amiedziana/117 . To normalny wózek + spacerówka, sprawdza mi się super, a to przede wszystkim dlatego, że ma solidna konstrukcję, która nie jest zbyt ciężka, bo bez problemu znoszę go po schodach. Ma amortyzację, wiec na różnych nawierzchniach jeździ bez problemu, a dodatkowo jest wygodny dla dziecka. Mi w pełni odpowiada, także pod względem cenowym, polecam gorąco dla każdej mamy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-04-2021, 22:28
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

A zastanawiałaś się może nad Cavoe Osis? Jest to typowo miejski wózek, który jak dla mnie jest ideałem. Lekki, zgrabny, nowoczesny i wygodny. Starcza na całe wózkowanie czym ostatecznie przekonał mnie do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.