kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-08-2017, 12:15
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

E tam - nie ma się czego bać. Ja gdy miałam pierwszą serię w EndoMed też się lekko cykałam, głównie bólu - bo ze strefą bikini różnie bywa, ale nie było w sumie się czego bać. Na początku tylko lekki dyskomfort, a potem poszło już sprawnie. Laser nie jest taki straszny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-09-2017, 20:42
Lolcia92 Lolcia92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie

Moim zdaniem laserowa depilacja to coś cudownego, w końcu skończył się mój problem z owłosieniem, a w tym wszystkim pomogli mi specjaliści z http://bienkowscyclinic.pl/. Prawdziwi fachowcy i super klinka. Teraz cieszę się gładkimi nogami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-09-2017, 22:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja nie miałam, ale o tym myślę. Sama nie wiem tylko, czy to nie będzie zbędny wydatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-10-2017, 23:41
hooopsiup's Avatar
hooopsiup hooopsiup is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Wawa
Posty: 12
Domyślnie

Wala, trochę to owszem kosztuje, ale uwierz mi, że komfort gładkich nóg czy innej części ciała jest tego wart. Ja depilację nóg robiłam w salonie http://www.studiolaser-depilacja.pl/. Bardzo miłe panie kosmetyczki, mają dobry sprzęt z odpowiednio często wymienianymi głowicami, co gwarantuje Ci to, że zabieg z odpowiednią mocą będzie działał. No i teraz czy idę na basen, czy na siłownię, nie przejmuję się "stanem depilacji" :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-10-2017, 08:56
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Ja miałam wykonywana depilację laserową. Jest to seria zabiegów laserem, raz nie wystarczy. Rzeczywiście to działa. Ja robiłam depilację w Rzeszowie było to Studio urody Piccola Stella http://studio-piccolastella.pl/zabie...acja-laserowa/ . Jestem bardzo zadowolona bo nie mam już żadnego owłosienia tam gdzie nie chcę. Technologia genialna. W dodatku bardzo miłe panie, to i porozmawiać można było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-10-2017, 16:01
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja byłam w Vici Clinic w Krakowie na zabiegach laserem Light Sheer Duet. Mam jasne włoski na łydkach, myślałam, że to będzie problemem. Jestem po trzech zabiegach i już jestem bardzo zadowolona z efektu ale myślę, że jeszcze co najmniej raz się przejdę. Warto spróbować bo każdy pierwszy zabieg jest za pół ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-11-2017, 09:18
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja! Ja! I to była super decyzja, ciesze się że odłożyłam trochę kaski i zrobiłam bo teraz mam spokój na długo długo. A pojechałam do Anlaya Day Spa bo mają dobrej jakości,bardzo nowoczesny sprzęt. Zabieg robią laserem Vectus i mają jedne z najlepszych cen więc się opłaca bardzo .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-11-2017, 12:01
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja niestety jeszcze na ten zabieg się nie zdecydowałam, fakt jest taki że to dość sporo kosztuje. Ale ostatnio kupiłam taką golarkę https://www.tvokazje.pl/glowna/1679-...812037511.html i na chwilę obecną jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-01-2018, 07:28
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 11-02-2018, 10:41
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.