kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-06-2018, 10:05
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Też uważam, że blaszany garaż nie jest najlepszym pomysłem. Latem będzie się nagrzewał niemiłosiernie, a zimą zamarzał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 16-06-2018, 23:06
zofialipska zofialipska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

zależy do czego ten garaż - czy na samochód, czy na jakieś narzędzia, sprzęty, zabawki dzieci...? Ja mam blaszany garaż który w zasadzie jest składzikiem i spełnia swoją funkcję. Trzeba też o niego zadbać. W tym roku przy okazji malowania dachu domu, firma Grupa Biotop pomalowała mi także dach garażu. od razu lepiej wygląda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-06-2018, 19:34
srodkoowy srodkoowy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najgorzej, strasznie brzydkie są takie garaże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-07-2018, 21:16
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Blaszany garaż wcale nie musi być brzydki. Teraz można kupić naprawdę ładne garaże w dowolnym kolorze. Ja mam u siebie brązowy, który doskonale pasuje do elewacji domu. Przy takim garażu ważne jest aby zadbać o porządne zamknięcie. Drzwi/brama nie są zbyt solidne, dlatego warto kupić np kłódki gerda , które zabezpieczą wejście. Wiadomo jak to jest - lepiej chuchać na zimne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-07-2018, 14:28
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem nie ma co robić takiego. Nie będzie się prezentował zbyt dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-07-2018, 11:24
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

Garaż blaszany nie musi być brzydki. Ja co prawda nie zamawiałam gotowego garażu, tylko zleciłam gięcie blach firmie gieciewalcowanie.pl, z których potem powstał tymczasowy garaż na nasz samochód. Potem, jak już powstał docelowy garaż murowany, to blaszak przenieśliśmy wgłąb ogrodu i jest teraz składzikiem na opał i narzędzia ogrodowe. Dobrze ukryty za drzewami nie szpeci ogrodu, a za to znakomicie spełnia swoją funkcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-07-2018, 16:34
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Moim zdaniem powinieneś również zwrócić uwagę na producenta Hormann, który ma duże doświadczenie w produkcji bram garażowych i co ważne przemawiają za nimi również pozytywne opinie. Ja zdecydowałem się na model RenoMatic Light i jestem z niego mega zadowolony. Fajny nowoczesny design, do tego kolor w każdym miejscu pełny bez żadnych niedociągnięć. Segmenty dobrze izolowane i ościeżnica chroniona przed warunkami atmosferycznymi, dzięki wykorzystaniu stopu z tworzywa sztucznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-07-2018, 13:04
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Do budowy takowego garażu na pewno będziesz potrzebował kilku niezbędnych materiałów oprócz blachy, mowa tutaj o np wkrętach. U nich możesz znaleźć sporo tego https://balticfasteners.pl/#offer Jeśli chcesz aby garaż był stabilny i solidny to lepiej nie ignoruj żadnych elementów. A co do miejsca, to Ty powinieneś wiedzieć czy będzie dobre czy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-07-2018, 09:45
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Sądzę, że garaż blaszany wcale nie jest takim złym pomysłem. Na rynku są dostępne modele, które mają wytrzymałą konstrukcję i estetyczny wygląd. Ja swój zamawiałam w Stalgar i jak dotychczas użytkuje się go bezproblemowo. Do tego, moim zdaniem, wcale nie szpeci wyglądu mojego ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-02-2019, 14:02
kalinowska kalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 130
Domyślnie

ja też myśle, że taki garaż nie jest najlepszym pomysłem, ale jeśli niema się zbyt wielkiego budżetu, pomyśl jeszcze o wiacie z drewna, którą z czasem można zabudować, tu są ciekawe propozycje https://www.drewbud24.pl/drewutnia-wiata-ogrodowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.