kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-06-2021, 15:08
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Biuro rachunkowe

Dzień dobry. Prowadzę firmę i postanowiłam powierzyć rachunkowość w niej biuru rachunkowemu. Przyjaciel polecił mi Biuro rachunkowe Gama, podobno są naprawdę bezkonkurencyjni w swojej dziedzinie. Współpracował ktoś z Państwa z tym biurem? Proszę o opinie.

Ostatnio edytowane przez Karolina647 : 04-06-2021 o 16:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-06-2021, 07:11
lasorek Mężczyzna lasorek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 8
Domyślnie

Myślę, że księgowość od samego początku powinna być dobrze prowadzona dlatego polecam biuro rachunkowe https://www.masterbill.com.pl/ macie przynajmniej gwarancję jakości i pełnego profesjonalizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-06-2021, 16:25
violka44 violka44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 10
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, że porządne biuro rachunkowe potrafi naprawdę ułatwić pracę, dlatego uważam, że decyzja o nawiązaniu tego typu współpracy to bardzo dobry ruch. Sama współpracuję z biurem rachunkowym Wajan z Wrocławia, które nie tylko świadczy usługi z zakresu księgowości, ale też służy doradztwem w kwestii ubezpieczeń i kredytów. Jako właścicielka młodej, rozwijającej się firmy uważam to za ogromny plus - porządek w finansach oraz profesjonalne spojrzenie na możliwości wykorzystywania swoich zasobów to rzeczy, które ogromnie przyczyniają się do umacniania pozycji firmy na rynku. Dlatego każdemu polecam biuro Wajan - to prawdziwi specjaliści, którzy wiedzą co robią i robią to najlepiej, jak się da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-06-2021, 14:01
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jak urządzić swoje biuro, nie zapomnij o odpowiednim pojemniku na akta. Warto zainteresować się ofertą firmy https://niszczeniedokumentow.eu/, która nie tylko posiada różnorakie niszczarki czy kontenery, ale także świadczy usługi niszczenia dokumentów zgodnie z RODO. Oczywiście prędzej czy później będziesz potrzebować takich usług w firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-06-2021, 20:42
nigel57's Avatar
nigel57 nigel57 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: Rumia
Posty: 1
Domyślnie

Hej, ja uważam, że o wiele wygodniej jest prowadzić księgowość na własną rękę. Odkąd pojawiły się darmowe programy do rozliczania pit zadanie to jest mega proste. Ja osobiście zrezygnowałam z usług księgowej ze względu na wspomniane programy.
__________________
pit program rozliczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-06-2021, 17:25
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 387
Domyślnie

Moim zdaniem zawsze lepiej i pewniej polegać na specjalistach. Tym bardziej, że wszelkie kwestie księgowe, podatkowe są niezwykle ważne, tu nie może coś się nie zgadzać. Nie chciałabym na przykład żeby spotkała mnie kara za błędy w jpk czy za cokolwiek innego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.