kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-06-2019, 10:42
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie adwokat rozwód Łódź

Witam Panie! Moje małżeństwo legło w gruzach po 7 latach. Chcę w końcu formalnie przeprowadzić rozwód. Może znacie jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów z Łodzi? Najlepiej chyba, żeby była to kobieta. Mężczyzn na tę chwilę nawet oglądać nie chcę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2019, 07:50
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

Moim zdaniem warto byłoby się również bliżej zapoznać z działalnością kancelarii prawnej https://www.bialystok-adwokaci.eu . Z tego co wiem świadczą oni szeroki zakres usług prawnych. Zapewniają firmom, jak i klientom indywidualnym kompleksową, profesjonalną pomoc. Adwokaci tamtejsi są wykwalifikowani i z lekkością poruszają się w przepisach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2019, 19:29
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja z kolei mogę polecić bardzo dobrych specjalistów z Krakowa. Kancelaria LEXA świetnie radzi sobie ze sprawami o podział majątku. Jeśli komuś grożą egzekucje bądź licytacje komornicze, śmiało można się do nich zgłosić. Mają wiedzę i doświadczenie, a to najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-06-2019, 16:52
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Chyba Cię rozumiem, dlaczego wolisz adwokata kobietę! Też wolałabym, żeby reprezentowała mnie kobieta, szczególnie taka, która posiada dar słuchania i pokłady cierpliwości, ale jest przy tym konkretna, jak pani mecenas Katarzyna Florczak-Keller z Kancelarii KFK: http://www.kancelaria-kfk.pl/ w Łodzi.
U mnie to nie była sprawa rozwodowa, ale zdecydowanie lepiej mi się konsultowało mój problem z mecenasem- kobietą, bo miałam naprawdę poczucie, że ta empatia jest niewymuszona. Ja akurat dużo gadam, więc dla mnie ogromne znaczenie ma to, że czułam się po prostu wysłuchana i uzyskałam konkretną poradę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-07-2019, 16:06
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 156
Domyślnie

Wszyscy polecają, ale niestety nie z Łodzi, a tu Pani ewidentnie z Łodzi chce adwokata. Ja jestem właśnie z tych stron więc mogę polecić Ci Panią adwokat, która mi pomagała przy rozwodzie - adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska/ Fajna kobitka, znająca się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-07-2019, 22:45
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Cytat:
Napisał PawlakJA
Wszyscy polecają, ale niestety nie z Łodzi, a tu Pani ewidentnie z Łodzi chce adwokata. Ja jestem właśnie z tych stron więc mogę polecić Ci Panią adwokat, która mi pomagała przy rozwodzie - adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska/ Fajna kobitka, znająca się na rzeczy.

A masz do niej jakieś namiary? Numer telefonu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-07-2019, 22:55
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 156
Domyślnie

Cytat:
Napisał muuzkowa
A masz do niej jakieś namiary? Numer telefonu?

Tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ wszystko znajdziesz. Ogólnie nie wiem jak u niej z terminami i dostępnością, bo na brak klientów nie może narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-07-2019, 23:30
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

PawlakJA, dzięki wielkie! Jutro postaram się skontaktować, mam nadzieję, że ta pani adwokat znajdzie jakiś termin dla mnie. Zależałoby mi właśnie żeby moim prawnikiem była kobieta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-07-2019, 23:33
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

O, znajome nazwisko Mi co prawda w innej sprawie ale też pomagała Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Śmiało się z nią kontaktuj, naprawdę ogarnięta z niej prawniczka. U mnie była masa papierologii, wniosków, bez problemu sobie poradziła, ja to nie wiedziałam co, kiedy i jak. Pomoc niezastąpiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-07-2019, 00:05
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Jutro postaram się skontaktować z panią Moniką Kitscha-Kwasiborską. Jak się uda dogadać to wtedy najwyżej będę szukała dalej, ale mam nadzieje, że znajdzie dla mnie czas
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.