kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-02-2020, 21:27
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Tani kurier - która firma ich posiada?

Jak w tytule - która firma oferuje przesyłki kurierskie w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-02-2020, 00:16
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Hmm ja korzystałam z DPD i InPost.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-02-2020, 16:32
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Też myślę, że warto postawić na takie firmy. Te bardziej znane powinny także być bardziej bezpieczne niż inne. Warto także korzystać z pomocy takich serwisów jak https://www.brokerkurier.pl/kurier-za-granice-cennik Znajdziecie tu tanie przesyłki, także międzynarodowe. Ja znalazłam tu cennik kurier za granicę i już wiem z jakimi wydatkami muszę się liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-02-2020, 20:11
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Poszukaj lepszych ofert i tu może przyda ci się tani kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ - sprawdzony namiar, gdzie z pewnością nadasz przesyłkę za niską cenę. I to jeszcze w formie jaką wybierzesz, bowiem broker umożliwia nadanie w punkcie lub przez internet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-11-2020, 11:06
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli chcesz najtańszą opcję, to porównaj oferty. Bo np. przesyłka do niemiec może mieć różną cenę, w zależności od firmy kurierskiej. Jest w sieci duży pośrednik Kurjerzy - na jego stronkę rzuć okiem. łatwo porównasz oferty poszczególnych kurierów i szybko wybierzesz najtańszą opcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-11-2020, 12:46
julkasokol23 julkasokol23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 5
Domyślnie

U mnie podczas transportu paczki do danii sprawdziła się firma kurierska Danbox!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-11-2020, 19:15
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Planując wysyłkę bagażu kurierem zwróć uwagę, na istotne aspekty które oszczędzą ewentualnych problemów. Na stronie sendit, a dokładnie w tym artykule https://www.sendit.pl/blog/przesylan...e-go-samolotem zostało wszystko dokładnie przedstawione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-11-2020, 23:26
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Gdzie paczkę chcecie wysyłać? Mam dużo rodziny za granicami i często im posyłam paczki. To dopiero zadanie znaleźć kuriera którym nadam paczki w niskiej cenie do Wielkiej Brytanii na przykład. Zobaczcie porady na http://wpr24.pl/jakiego-kuriera-wybr...-paczke-do-uk/ jeśli macie podobnie. Jak można znaleźć taniej to wiadomo, nie ma co przepłacać. Jak równie szybko paczkę można dostarczyć i bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-02-2021, 10:14
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Kurierów jest dużo i to dobra wiadomość dla klientów, Ci muszą walczyć o klienta, więc ceny będą konkurencyjne. Kurierzy też stale się rozwijają i wprowadzają nowe usługi do swojej oferty. Ja tak znalazłam świetną opcję fedex tracking, można tak łatwo śledzić swoje przesyłki w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.