kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-09-2020, 21:30
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie kurier

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2020, 15:32
snitzsche's Avatar
snitzsche snitzsche is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 3
Domyślnie

Przyznam szczerze, że najchętniej korzystam z paczkomatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-09-2020, 22:05
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

W dużej mierze zależy od tego co chcesz wysłać. Bo jedną paczkę można wysłać taniej z pomocą jednego kuriera a paczkę w inne miejsce, innych wymiarów uda się wysłać z inną firmą. Najlepiej zajrzeć na https://allekurier.pl/ i tam wyszukać najkorzystniejszą ofertę po wpisaniu wymiarów i wagi paczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-09-2020, 08:53
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. Ja na pewno mogę Wam doradzić, byście zajrzeli do https://www.globbox.net/przesylki_mi...ny_zjednoczone i tam sprawdzili ofertę wysyłki dla firm. W ten sposób, będziecie w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy, więc warto się tym zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2020, 19:43
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

sprawdź sobie cennik paczek kuriera Ambro - to jest bardzo dobry kurier, który dostarcza przesyłki na czas no i nie jest drogi. wiele osób sobie go chwali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-09-2020, 14:53
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ja słyszałam, że nadana paczka kurierem DPD to najlepsza opcja to tanio i szybko jest z tym kurierem. Siostra co ma sklep internetowy to właśnie głównie z jego usług korzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-10-2020, 09:37
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ciężko powiedzieć, która z opcji będzie najlepsza. Czasami nawet fajnym rozwiązaniem może okazać się otworzenie własnego punktu kurierskiego co przede wszystkim umożliwi Wam tańsze wysyłanie paczek, ale dodatkowo będziecie mogli jeszcze na tym nieźle zarobić współpracując z innymi firmami. Natomiast jeżeli chodzi o wybór franczyzy to polecam sprawdzić Pakersi, gdzie też na ich stronie możecie dowiedzieć się więcej np. ile zarabia kurier https://pakersi.pl/ile-zarabia-kurier Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-10-2020, 12:33
amy14's Avatar
amy14 amy14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Ja również - tylko i wyłącznie paczkomat. Kurierzy potrafią być nieznośni...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-10-2020, 12:55
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Kurier też człowiek, może mieć humory Ja nigdy nie spotkałam się z tym, żeby kurier był nieznośny. Często nadaję przesyłki - i tu krajowo, i przesyłki do niemiec i do Turcji. Często też odbieram paczki z tych miejsc. I nigdy nie miałam żadnych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-11-2020, 13:23
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Coraz więcej osób decyduje się na to, aby zintegrować kuriera z kontem na allegro. Też uważam, że to świetne rozwiązanie. Na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-zinte...ro-z-sendit-pl znajdziecie cenny poradnik, jak to zrobić. Myślę, że i was to zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.