kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-02-2022, 18:34
karola155 karola155 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 78
Domyślnie Chciałabym wziać kredyt hipoteczny

Cześć, zna ktoś godną zaufania firmę oferującą kredyty hipoteczne szczecin? Zależy mi na jak najlepszej obsłudze oraz jak najlepszej ofercie. Polecicie kogoś? Podczas szukania znalazłam ekspertkredytowy.szczecin.pl, co o nich sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-04-2022, 17:55
Tyśka Tyśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 141
Domyślnie

Czy wiesz o tym, że kredyt hipoteczny posiada dodatkowe koszty? Jeśli nie wiedziałaś o tym, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem - https://kredytariusz.pl/kredyt-hipot...-hipotecznego/. Dowiesz się z niego, co to są za koszty i w jakich wysokościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-04-2022, 09:48
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Branie kredytu hipotecznego to jest decyzja dość skomplikowana, dlatego warto dobrze wszystko przemyśleć. Jeśli planowaliśmy dodatkowe wydatki jak kominki to warto obliczyć czy nam wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-11-2022, 15:54
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

Ja słyszałam, że teraz jest kryzys na rynku kredytów hipotecznych. Podobno przyczyniła się do tego nie tylko pandemia, ale również wojna na Ukrainie. taki kryzys oznacza, że nie tylko trudniej dostać taki kredyt, ale również trudniej jest go później spłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-02-2023, 11:54
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja, więc myślę, że na początek trzeba się wszystkiego na jego temat dowiedzieć. Ja super informacje znalazłam na stronie https://www.creditspace.pl/informacj...procentowanie/ . Tam przeczytacie czym jest marża, prowizja, a czym jest oprocentowanie. Już na początku taką wiedzę trzeba posiadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2023, 08:20
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie finansowe na długie lata, dlatego decyzja o jego zaciągnięciu powinna być bardzo dobrze przemyślana i oparta na rzetelnej analizie własnej sytuacji finansowej oraz uważnym zapoznaniu się z ofertami dostępnych na rynku banków. Przed podpisaniem umowy kredytowej warto dokładnie przeanalizować swoje dochody i wydatki oraz zastanowić się, jakie miesięczne raty będą dla nas najbardziej komfortowe. Jeśli jednak już wzięliście kredyt we frankach , tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/kal...r-frankowicza/ znajdziecie wartościowe informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.