kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-05-2021, 12:20
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie wypadające włosy

Mam dość spory problem z wypadającymi włosami. To nie jest tak, że tylko na szczotce one pozostają w większej ilości. Gdziekolwiek jestem to mi te włosy wypadają, zostają na ubraniach, widzę na podłodze. Najbardziej denerwuje mnie to podczas gotowania, muszę je mocno spinać, by nic nie wypadło. Co mi poradzicie by je jakoś wzmocnić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-05-2021, 14:23
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

A no coś na ten temat wiem, bo sama ma taki problem. Przez to moje włosy stały się dużo rzadsze i mniej lśniące. Dlatego też od jakiegoś czasu kupuję różnego rodzaju kuracje na wypadające włosy. I tak też przypadkowo znalazłam ten link pod którym to znaleźć można doczepiane włosy. Może i skuszę się na ich zakup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-05-2021, 14:48
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Jeśli masz zniszczone włosy wypadają ci to polecam https://trena.pl/160-wlosy dzięki tym kosmetykom włosy staną się zdrowsze miękkie delikatne. Nie będą wypadać. Warto dobrze zadbać o włosy i cieszć się nimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-05-2021, 21:56
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

A jak wygląda Twoja dieta? Może masz jakieś niedobory składników skoro aż w takim stopniu wypadają Ci włosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-05-2021, 20:32
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Miałam bardzo podobnie, też garściami wręcz włosy mi wypadały, w dodatku odczuwałam dokuczliwe swędzenie skóry głowy, mimo że dieta jest u mnie w porządku. Wydaje mi sie, że to była kwestia nieodpowiednich kosmetyków. Zamówiłam z apteki internetowej szampon oraz odżywkę ANAPHASE+ Ducray , bo sporo osób polecało i problem w końcu minął, więc polecam sobie te kosmetyki wypróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-05-2021, 22:41
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeju, dzięki bardzo! Faktycznie widzę, że sporo osób sobie chwali markę Ducray, ale jakoś nie miałam okazji niczego od nich stosować . Na pewno sobie zamówię i wypróbuję. Znalazłam też z tej samej serii taki płyn do wypadania włosów NEOPTIDE, stosowałaś może?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2021, 17:55
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

O, świetny temat - sama przycupnę, aby zobaczyć, co macie do powiedzenia.

Ostatnio edytowane przez mczay : 31-05-2021 o 17:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-05-2021, 20:26
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Tak, stosuję ten płyn cały czas Kilkanaście rozpyleń każdego dnia na suchą głowę. Wydaje mi się, że właśnie dzięki niemu włosy trzymają się mocniej nasady. Najlepiej go stosować łącznie z tym szamponem i odżywką, to taka pełna kuracja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-06-2021, 18:34
kawkaBB kawkaBB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 35
Domyślnie

Kiedy włosy zaczynają być słabe,łamliwe,wypadają i są pozbawione blasku,znaczy to,że w organizmie brakuje witamin i minerałów.Nasz organizm w ten sposób na te braki reaguje.Warto jak najszybciej zacząć stosować suplementy diety,nutrikosmetyki.Zawierają mnóstwo cennych witamin i minerałów,ekstraktów z ziół i owoców,które szybko przywrócą dobry stan skóry , włosów i paznokci.Więcej na ich temat, można przeczytać na https://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-06-2021, 12:22
sheridan53's Avatar
sheridan53 sheridan53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Niezdrowe odżywianie może być w dużej mierze przyczyną wypadania włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.