kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-07-2018, 19:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o sprzątanie po remoncie to może skorzystasz z usług profesjonalnej firmy sprzątającej? jest wiele firm które oferują uslugi sprzątające, więcej o tym poczytasz na tym blogu https://eclear.pl/blog/co-znajdziemy...i-inne-porady/ Autorzy to również firma sprzątająca, która zna sie na swoim fachu oraz tym którą konkurencje warto polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-07-2018, 23:08
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Po remontach, zwłaszcza tych generalnych często powstaje dużo gruzu więc zamówić warto wywóz odpadów budowlanych. W Krakowie działa firma MaxGruz. U nich można też wynająć kontener na odpady i gruz na czas remontu. W zasadzie pozbycie się odpadów to podstawa przy wszelakich pracach remontowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-07-2018, 15:44
askacc askacc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 7
Domyślnie

A my po remoncie sprzątaliśmy sami z mężem, co prawda trochę dłużej to trwało, ale aż takiego dużego bałaganu nie było na szczęście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-07-2018, 20:22
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tak naprawdę, sprzątaniem możesz zająć się samodzielnie. Musisz tylko zaopatrzyć się wcześniej w wysokiej jakości preparaty. Te, możesz nabyć w sklepie internetowym https://www.leifheitsklep.pl/ posiadającym w swojej ofercie detergenty firmy Leifheit, cieszące się na zachodzie dużą popularnością!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-07-2018, 11:21
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Można się zająć samodzielnie, jak wszystkim, tylko po co?Jeżeli chodzi o sprzątanie biur to nie wyobrażam sobie robić tego samodzielnie, jeżeli nie byłoby to moją pracą zarobkową. Wolę to zlecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-07-2018, 16:07
ofelek Mężczyzna ofelek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Mi zajęło cały dzień, ale teraz jest ładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-07-2018, 19:26
emils emils is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Kupa roboty, ale ja do takich rzeczy zawsze biorę swoich braci Stawiam kratę piwa i niech się bawią nawet kilka dni

_____________________
tnt śledzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-08-2018, 19:28
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na odkurzacz centralny. Koleżanka mnie namówiła bo też miała taki w domu. Stwierdzam ,że to były dobrze wydane pieniądze, ponieważ teraz nie męczę się w trakcie odkurzania. Swój odkurzacz centralny kupiłam tutaj http://centralne-odkurzacze.net/ dlatego polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-06-2019, 12:46
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Sprzątanie po remoncie jest straszne. Nie tylko chodzi o odpady ale też o wszędobylski kurz, który ciężko wyczyścić. Jeśli nie chcecie sami robić porządku po remoncie to spójrzcie na ofertę firmy DPR. Oni specjalizują się w wywozie odpadów poremontowych a także zajmują się sprzątaniem mieszkań. Usługi wykonują bardzo solidnie, dokładnie i w przystępnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-05-2020, 07:10
AnnAnn7 AnnAnn7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeżeli szukacie solidnej firmy sprzątającej w Krakowie to polecam Firma sprzątająca Kraków - Solidne Sprzątanie . Najlepiej rozmawiać z p. Zbyszkiem temat załatwia w mgnieniu oka. Ponadto firma posiada własną pralnię dywanów co dodatkowo podnosi jakość usług.

Ostatnio edytowane przez AnnAnn7 : 20-05-2020 o 07:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.