kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2021, 08:14
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie Drogeria kosmetyczna

Ceny kosmetyków w stacjonarnych drogeriach są coraz wyższe, dlatego od pewnego czasu uzupełniam swoją kosmetyczkę produktami, które kupuję w sklepach internetowych. Drogeria abcKosmetyczne ma nie tylko szeroki wybór asortymentu, ale przede wszystkim niskie ceny. Plusem jest również szybka dostawa, więc jeżeli szukacie taniej drogerii to jak najbardziej polecam

Ostatnio edytowane przez magdap : 28-01-2021 o 08:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-04-2021, 23:45
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Normalna rzecz. Dzisiaj i tak wiele różnych produktów kupuje się przez internet, bo jest to zdecydowanie wygodniejszą opcją. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzały do https://mintishop.pl/ i samodzielnie przekonały się co do tego, w jakim kierunku warto pójść z doborem odpowiednich kosmetyków dla siebie i swoich bliskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-04-2021, 14:12
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Tez wole kupować przez internet, jeszcze nigdy się nie nacięłam, wczoraj zamówiłam perfumy i szminkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-04-2021, 10:21
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Wręcz wolę zamawiać online bo te kosmetyki co dostaję są pełnowartościowe, zafoliowane, prosto z pudełka. A stacjonarnie jak tylko trafia się jakaś promocja to zaraz produktu nie ma albo są otwierane fajna internetowa drogeria kosmetyczna jest na tej stronie. Znajoma jakiś czas temu poleciła i rzeczywiście mają wszystkie kosmetyki których ja używam w ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2021, 18:20
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Ja kiedyś kupowałam głównie stacjonarnie, ale przez pandemię przerzuciłam się na zakupy online. Doprowadziło to do tego, że odkryłam Notino i od tego czasu zaczynam się poważnie bać o swoje oszczędności xD tam jest za dużo okazji!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-05-2021, 16:00
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Umbrowla
Ja kiedyś kupowałam głównie stacjonarnie, ale przez pandemię przerzuciłam się na zakupy online. Doprowadziło to do tego, że odkryłam Notino i od tego czasu zaczynam się poważnie bać o swoje oszczędności xD tam jest za dużo okazji!


Co prawda, to prawda... Ja sobie nałożyłam pewne "limity", bo w pewnym momencie aż za dużo zaczęłam tam zamawiać xD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-06-2021, 10:21
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Także zauważyłam, że w drogeriach stacjonarnych ceny niektórych kosmetyków bardzo poszły w górę. Dlatego też postanowiłam poszukać danych kosmetyków także w internecie. Aby sprawdzić czy rzeczywiście wszędzie kosmetyki poszły tak w górę. I między innymi tutaj https://gazemee.com/ udało mi się znaleźć bardzo dobrą drogerię internetową. Także jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie bardziej wolę kupować online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-06-2021, 14:16
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ja zakupy lubię robić tutaj - https://eranatura.pl/oczyszczanie-i-...alne-kosmetyki Stawiam na naturalne kosmetyki, a u nich takich nie brak. Mają szeroki wybór niszowych marek, ręcznie robionych mydełek itd, a takie produkty lubię najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-06-2021, 08:29
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

W poszukiwaniu ulubionych, naturalnych kosmetyków wcale nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy telefon czy komputer z dostępem do sieci i dosłownie chwila wolnego czasu. Niewątpliwą zaletą e-zakupów jest dostępność pełnej gamy produktów w jednym miejscu, co ułatwia wyszukać interesującą ofertę. Ja od siebie polecam kosmetyki z magnezem https://www.mg12.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-06-2021, 10:27
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

Większość kupuję w rossmanie lub w hebe. Mają dobre ceny, duży wybór, zawsze jakaś promocja się trafi. np cienie do powiek Eveline w drogeriach mogę dokładnie obejrzeć a nawet wypróbować kolory. Szukałam ostatnio dobrego mocnego pigmentu i dzięki temu że mogłam przetestować paletkę cieni Variete zdecydowałam się na zakup. I mogę robić makijaże takie jakie chciałam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.