kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 26-03-2020, 18:37
aaaronia aaaronia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 2
Domyślnie

ja lubię takie smoky eyes na wieczór i najlepsza paleta do tego typu makijażu to charming mocha z Eveline. Tam są tak dobreane kolory że bez problemu można uzyskac fajne smoky, a intensywność ceni można budować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 01-04-2020, 12:00
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

To jakie kosmetyki używamy są bardzo ważne, bo od nich zależy końcowy efekt makijażu. Zarówno wyjściowego jak i na co dzień. Na https://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/...z-sie-w-trendy jest dostępny artykuł na temat tego jakie kolory są modne w makijażu monochromatycznym. Trzeba też dobierać kolory zarówno cieni do powiek jak i podkładu do swojej urody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 01-04-2020, 22:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

A lubicie cienie do powiek? Ja jestem ich fanką i mam ich mnóstwo w swojej kolekcji, ale cały czas czegoś brakuje, więc dokupuję nowe propozycje. Potrzebuję tyle paletek, ponieważ raz na jakiś czas wykonują również profesjonalnie makijaże. Na nowy sezon planują zaopatrzyć się w paletki dostępne na stronie https://www.aruba.rzeszow.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 03-04-2020, 21:29
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Ja lubię cienie do powiek, ale chyba jeszcze bardziej lubie eyeliner. Nie zawsze mam ochotę i siłę maznąć coś na powiece. Kiedyś korzystałam z jaskrawych kolorów i połyskujących teraz mam jedynie matowe cienie do powiek. Ogółem przerzuciłam się jak moglam na produkty Annabelle Minerals, jako, że są idealne do mojej suchej skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-04-2020, 23:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

a co stosujecie jako bazę pod rzęsy sztuczne, ostatnio przymierzam się do zakupu tego https://amazinglashes.com/pl/p/Primer-do-rzes-15ml/793 chyba będzie odpowiedni, ale może ktoś z was ma coś sprawdzonego ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-06-2020, 08:33
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Jeśli salon fryzjerski i będziecie szukali dobrej jakości wyposażenia do swojego lokalu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na FineFactory https://www.finefactory.pl/c/342/-fo...ego-firma.html w którym znajdziecie wszystko co potrzebne w dobrej cenie, nowoczesnym wydaniu i oczywiście z wygodną opcją finansowania. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dla swojego biznesu racjonalne decyzje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 23-07-2020, 10:14
tate45 tate45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto stawiać na dobrej jakości, trwałe kosmetyki, które dobrze dopasują się do naszej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 26-08-2020, 21:46
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Kosmetyki najlepiej wybierać pod swoją cerę etc. Natomiast, jak chcesz sobie wykonać dobry makijaż to przydadzą Ci się również pędzle. Na stronie https://glowstore.pl/pl/cid44-pedzle-do-makijazu znajdziesz wyjątkowe tego typu produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-02-2021, 12:27
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie paleta cieni

Paleta cieni iconic 1.0 doskonale sprawdzi się w przypadku makijażu na większe wyjścia. Korzystam z paletki już kilka miesięcy, cienie są mocno napigmentowane i trzymają się powieki. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 14-09-2021, 12:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

jeśli chodzi o podstawę makijażu to u mnie jest to zawsze sprawdzony podkład mineralny, kupuję ten z Lily Lolo to kosmetyk naturalny, bez chemii i sztucznych wypełniaczy, w pełni ekologiczny i nie testowany na zwierzętach. Daje dobre krycie ale trzeba opanować technikę jego nakładania jak będziecie zamawiać w sklepie Costasy to warto się z nimi skontaktować, podpowiedzą jaki pędzel dobrać czy jak go nakładać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.