kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 24-10-2018, 17:18
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Jak mamy długi to trzeba działać szybko, aby nie poszerzały się na większe. Warto szukać dobrych propozycji takich jak np. Rapida Money .Rewelacyjna oferta na dobrych warunkach. Czasem warto pomyśleć o spłacie i spokojnym życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 09-11-2018, 11:29
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Jak sie ma długi, to w większości przypadków zajmuje się takimi sprawami komornik. Trzeba po prostu się zastanowić zanim się takich długów narobi i myślec wcześniej o konsekwencjach swoich działań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 17-01-2019, 12:13
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Niestety długi to nie jest przyjemny temat, szczególnie wtedy, kiedy nie ma ich za co spłacać. Można jednak zawsze skutecznie ochronić swój majątek, jeśli skorzysta się z pomocy specjalistów. Ja takich polecam Ci na stronie https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ bo tam znajdziesz sobie wszystkie szczegółowe informacje i uzyskasz potrzebną pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-01-2019, 20:01
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Nie wolno dopuszczać do momentu kiedy komornik puka do drzwi. Są inne rozwiązania, jak na przykład staranie się o kredyt online dla zadłużonych Zapewne nie wszyscy chetnie go udzielą. Wiem jednak,że w Habza Finanse mają szansę również osoby mające problemy z BIK. Ostatecznie chodzi o to, by pomóc ludziom z kłopotami ze spłatą kredytów, chwilówek etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-01-2019, 09:42
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Najlepiej ustrzec się spirali długów i zacząć spłacać pomału należności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 05-02-2019, 20:51
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli już wpadłeś w spiralę długów to musisz dać sobie pomóc. Od tego właśnie jest kancelaria http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ która pomoże w takich sytuacjach. Nie bój się poprosić o pomoc bo to twoja szansa na wyjście z długów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 31-03-2019, 18:49
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Mieliście także problem z nieuczciwym klientem? Jak sobie poradziliście w takiej sytuacji? Tu http://solventoir.pl/ widziałam firmę, która profejsonalnie odzyskuje pieniądze, nawet w trudnej sytuacji. Super pomoc, jak mamy taki problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 09-04-2019, 07:56
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Jeśli potrzebujemy gotówki, by spłacić pilnie jakieś zadłużenie, to warto skorzystać z firmy która nam w tym pomoże. Ja korzystałem z firmy https://www.habza.com.pl/ bardzo profesjonalne podejście do klienta i zaangażowanie w interes klienta, by otrzymał jak najlepszą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 10-04-2019, 10:14
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyjście z długów dobrym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Spłacimy aktualne zadłużenie, a w zamian zostanie nam jeden kredyt z dużo niższą ratą. Jednakże w tym przypadku staramy się o trudne kredyty dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych, którzy mogą w naszym imieniu negocjować z bankiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 06-05-2019, 08:51
RafalM RafalM is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 134
Domyślnie

Ja mogę tylko zaproponować firmę która zajmuję się pomocą w uzyskaniu kredytu,
pożyczka dla zadłużonych, czy konsolidacją kredytów/chwilówek. Uważam, że nie warto brać kolejnych pożyczek bezpośrednio od banków i wchodzić w spirale zadłużeń, lepiej porozmawiać z doradcą i znaleźć jakieś korzystne warunki innego kredytu/pożyczki


Pozdrawiam i powodzonka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.